Mustafa KARAASLAN

Tüm Makaleleri

Mustafa KARAASLAN

Yazarımız 1962 Kahramanmaraş doğumludur.

Sayın Balcıoğlu: İstenmediğinizi hiç düşündünüz mü?

Kahramanmaraş'ın en etkin haber sitesi kanal Maraş Köşe Yazarı bugünkü yazısında ''Sayın Balcıoğlu: İstenmediğinizi hiç düşündünüz mü?'' diye yazdı.

Hayrettin Güngör ve diğerleri; Düzbağ Baraj Projesine neden sessiz kalıyor?

Kahramanmaraş'ın en etkin haber sitesi Köşe Yazarı Mustafa Karaaslan bugünkü yazısında ''Hayrettin Güngör; Düzbağ Baraj Projesine neden sessiz kalıyor?''diye yazdı.

Benim gözümde Hayrettin Güngör gerçeği

Kahramanmaraş'ın en etkin haber sitesi Köşe yazarı Mustafa Karaaslan bugünkü yazısında ''Benim gözümde Hayrettin Güngör gerçeği'' diye yazdı.

(Varan 3) Ahmet Tıraş buna ne diyecek? Ve AKP'nin trolleri...

Kahramanmaraş'ın en etkin haber sitesi Kanal Maraş Köşe Yazarı bugünkü yazısında ''(Varan 3) Ahmet Tıraş buna ne diyecek? Ve AKP'nin trolleri...'' diye yazdı.

(Varan 2) Konumuz AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş

Kahramanmaraş'ın en etkin haber sitesi Kanal Maraş Köşe Yazarı bugünkü yazısında ''(Varan 2) Konumuz AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş'' diye yazdı.

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş İstifa ettirilecek mi?

Kahramanmaraş'ın en etkin haber sitesi Kanal Maraş Köşe yazarı bugünkü yazısında''AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş İstifa ettirilecek mi?''diye yazdı.

AKP'nin Bay ve Bayan Üvertürleri!..

Kahramanmaraş'ın en etkin haber sitesi kanal Maraş Köşe Yazarı Mustafa Karaaslan bugünkü yazısında ''AKP'nin Bay ve Bayan Üvertürleri!..'' diye yazdı.

Balcıoğlu Efendi kahvaltı programı düzenlemiş kimse gelmemiş!

Kahramanmaraş'ın en etkin haber sitesi Köşe Yazarı bugünkü yazısında ''Balcıoğlu Efendi kahvaltı programı düzenlemiş kimse gelmemiş!'' diye yazdı.

O benim kardeşim değil babamın 7'nci çocuğu!..

Kahramanmaraş'ın en etkin haber sitesi Köşe yazarı Mustafa Karaaslan bugünkü yazısında ''O benim kardeşim değil babamın 7'nci çocuğu!..'' diye yazdı.

Büyükşehir Belediyesi'nin araç ihalesi ve Habibe öçal'a tahsis edilen makam aracı!

Kahramanmaraş'ın en etkin haber sitesi Yazarı bugün, ''Büyükşehir Belediyesi'nin araç ihalesi ve Habibe öçal'a tahsis edilen makam aracı!'' diye yazdı.