17:49 Dulkadiroğlu • Bugün 17:49

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını temsili olarak Dulkadiroğlu İlkokulu öğrencisi Hatice Sena Aksu’ya teslim etti.

16:16 GÜNCEL • Bugün 16:16

Müge Anlı'nın programında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Bir katılımcı, oğlunun üvey annesiyle kaçtığını iddia etti ve "çocukları olsa torumun olacak" dedi. Bu iddia, ATV ekranlarında yayınlanan programın gündemine oturdu.

16:04 KEŞFET • Bugün 16:04

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan moda ikonu Rachel Araz trafik kazası geçirdiğini ve yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı. Olayın şiddetinden bahsederek, "Korkunç bir Pazar geçiriyorum" dedi. Bu durum, geniş kitleler tarafından dikkatle takip ediliyor.

14:44 KEŞFET • Bugün 14:44

Yüksek C vitamini içermesi nedeniyle şifa kaynağı olarak bilinen limon, baş ucuna konulduğunda da sağlınıza fayda sağlıyor. İşte baş ucuna limon dilimi koymanın yararları...

14:02 Onikişubat • Bugün 14:02

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, “Onikişubat Belediyesi olarak hayata geçireceğimiz bütün hizmetlerimizde çocuklarımızı ön planda tutacak onlar için güzel bir gelecek hazırlayacağız. Geleceğimizin teminatı kıymetli çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

13:44 GÜNDEM • Bugün 13:44

Adana'nın Karaisalı ilçesinde meydana gelen acı olayda, tarım işçilerini taşıyan bir minibüsün uçuruma devrilmesi sonucunda 4 kişi hayatını kaybetmiş, 17 kişi ise yaralanmıştı.

13:38 GÜNDEM • Bugün 13:38

Cübbeli Ahmet Hoca, son dönemdeki hayat pahalılığı ve her şeye gelen zamları hayat kadınları üzerinden savundu.

12:50 KAHRAMANMARAŞ • Bugün 12:50

Son dönemin gözdesi altın için kuyumcular yeni bir adım attı. Altın alım-satım işlemlerinde dolandırıcılığı önlemek amacıyla başlatılacak olan yeni uygulama kapsamında, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman'da artık satılmayacak! İşte tüm detaylar...

12:37 EKONOMi • Bugün 12:37

Bankaların kredi kartı komisyonlarını artırmasıyla birlikte işletme ve firma sahipleri alternatif ödeme yöntemlerine yöneliyor. Son zamanlarda birçok işyeri, kredi kartı yerine IBAN ile ödeme kabul etmeye başladı. Ancak Bankacılık ve Finans Hukukunda Uzman Arabulucu Avukat Emin Saygın, vatandaşları bu değişikliklerin beraberinde getirebileceği tehlikelere karşı uyarıyor.

12:01 KAHRAMANMARAŞ • Bugün 12:01

Kahramanmaraş'ta, insanların doğal ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini isteyen emekli bir vatandaş, 1800 rakımlı Ahır Dağı'ndan topladığı şifalı bitkileri satışa sunuyor ve bu bitkilerin faydalarını müşterilere anlatıyor.

Anket

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimleri için Hangi Adayı Destekliyorsunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
Son Haberler