KANAL MARAŞ

www.kanalmaras.com İnternet Haber Sitesi Künye Bilgileri

İmtiyaz Sahibi

Melike KARAASLAN TAŞGETİREN
[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni

Mustafa Karaaslan
[email protected]

Sorumlu Müdür/Yazı İşleri Müdürü

Serkan KARAASLAN
[email protected]

Haber Editörleri

Sevilay ERSAVAŞ

Ebru KARAASLAN

Muhabirler

Menevşe Topaloğlu

[email protected] 

Mine KİRİK

[email protected] 

Kameraman/Kurgu 

Kurtuluş KARAASLAN
[email protected] 

Reklam Yöneticisi

[email protected]

Hukuk Danışmanı

Av. Fatma KAPTANOĞLU
[email protected]

[email protected]

Yönetim Yeri (Şube)

Hayrullah Mahallesi Onbaşı Osman Cad. İş Yeri No:19/B Onikişubat

Kahramanmaraş/Türkiye

Kurumsal E-Posta

[email protected]

TELEFON/İLETİŞİM

0 535 464 10 86

0 539 967 73 37

Ulusal Elektronik Tebligat Adresi (UETS)

15877-78679-12026

Yer Sağlayıcı Ticaret Ünvanı

TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.

Web Aracı

TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.

Yer Sağlayıcı Adresi 

İZÜ Teknopark Halkalı Mah. Halkalı Cad. No: 281/23 İç Kapı No: 19
Halkalı/İstanbul

Kanal Maraş İletişim

[email protected]

Haber Merkezi: 0 850 259 10 86

RESMİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Facebook:
facebook.com/kanalmarastv

Instagram:
instagram.com/kanalmaras

Twitter:
twitter.com/kanalmaras

Telegram:
t.me/kanalmarascom

YouTube
youtube.com/kanalmaras

KANAL MARAŞ MARKA TESCİL BELGESİ

Abone Olunan Ajanslar

anka

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Kanalmaras.com 'da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kanalmaras.com 'da yayımlanan köşe yazılarının sorumluluğu yazarına aittir. Kanalmaras.com da yayınlanan köşe yazıları ve haberlere yapılan yorumlar ise yorum yapanlar sorumludur. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Kanalmaras.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2018 Kanalmaras.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Kanalmaras.com aittir. Kanalmaras.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kanalmaras.com 'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Kanalmaras.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı yazarlara, Yazılara yapılan yorumların ise sorumluluğu yorum yapanlara aittir. Kanalmaras.com 'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN 
Kanalmaras.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Fatma Kaptanoğlu tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kanalmaras.com However, sometimes the kanalmaras.com uses third parties to process your information. kanalmaras.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kanalmaras.comre quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kanalmaras.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kanalmaras.com and its services. When you use  kanalmaras.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kanalmaras.com cookies section of our full Privacy Policy.