Yeni sezonda Fox TV ekranlarına efsane bir giriş yapan Kanunsuz Topraklar dizisi için nefesler tutuldu. ATV'nin Çarşamba günlerine ambargo koyan dizisi Kanunsuz Topraklar'ın yeni bölümü yayınlandı.

İzlenme rekorlarını altüst eden Kanunsuz Topraklar 2. bölümü ile FOX ekranlarında. Kanunsuz Topraklar 2. Bölüm tamamı tek parça olarak bu adreste...

FOX Ekranlarının Fenomen Dizisi ‘Kanunsuz Topraklar'ın 2. Bölümünü İzle! TIKLAYINIZ

Kanunsuz Topraklar dizisini FOX TV'de 6 Ekim çarşamba günü canlı izlemek isteyenler buraya. Çarşamba günlerine adeta ambargo koyan Kanunsuz Topraklar 2. bölümü yayınlandı. Kanunsuz Topraklar son bölüm nefesleri kesiyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin günden güne artan takipçilerini de yine heyecanlandırmış durumda. Dizinin başrolleri Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili’ye; Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan'ın paylaştığı dizi Pazar günleri ekrana geliyor ve reyting rekorları kırıyor.

KANAL D'nin Yargı 4. bölümü full izlenebilir şekilde yayınlanmaya başladı. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar...

Kanunsuz Topraklar 2. Bölüm İzle (FULL - TEK PARÇA)

Fox TV ekranlarına Gold Yapım imzalı olarak gelen Kanunsuz Topraklar dizisinin yapımcılığını ve proje tasarımını Faruk Turgut üstleniyor.

Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar... Diziyi her zaman Fox TV'nin resmi internet sitesinden keyifle izleyebilirsiniz.