ATV'nin Kuruluş Osman dizisinin heyecanla beklenen 65. bölümü 6 Ekim 2021 Çarşamba günü ekranlarda olacak. İşte Burak Özçivit ve Özge Törer'in başrollerinde oynadığı Kuruluş Osman dizinin '3. sezon 1. bölüm'ünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. 'Kuruluş Osman 65. Bölüm' tek parça full İzle.

KURULUŞ OSMAN 65. BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA

Son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın 65. bölümü yayınlandı. Kuruluş Osman'ın 65. bölümü tek parça izlemek isteyen diziseverler, 'Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman 65. bölüm full izle, Kuruluş Osman 65. bölüm izle' gibi merak edilenlere yanıt aradı. Kuruluş Osman'ın 6 Ekim 2021 Çarşamba akşamı ekrana gelen 65. bölümünde aksiyon ve heyecan dolu sahneler yaşandı. İşte Kuruluş Osman 65. son bölüm tek parça izleme sayfası!

Çarşamba günü reytinglerde liderlik koltuğunu hiçbir diziye kaptırmayan Kuruluş Osman'ın 65. bölümü ile yayınlandı. Diziyi kaçıranlar veya yeniden seyretmekisteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek.

Kuruluş Osman'ın 65. bölümünü ATV'nin resmi internet sitesine veya Youtube kanalından FULL, tek parça ve HD seçenekleriyle aşağıdaki linkte izleyebilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 65. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURULUŞ OSMAN SEZON FİNALİNDE NE OLMUŞTU?

Dukas ve ordusunun uç bölgesine gelişiyle kaçınılmaz hale gelen büyük savaş öncesinde Osman Bey, Türkmen beylerinin desteğini arkasına almıştır ve Selçuklu Sultanı Mesud’un söz verdiği gibi ordusuyla gelmesini beklemektedir. Diğer yanda Dukas ve Nikola, uç bölgesindeki Türk varlığını tümüyle bitireceğini düşündükleri büyük muharebe öncesinde tüm hazırlıklarını tamamlamıştır. Bölge tekfularının askerlerinin Dukas’ın birliklerine katılması ile Bizans ordusu devasa boyutlara ulaşır. Büyük savaş öncesi Osman Bey, düşmanın mühimmat koluna yaptığı baskın ile dengeleri değiştirmeyi planlarken, Nikola’nın obadaki ajanı Zoe ise haince planını uygulamaya koyarak Malhun Hatun’u hedef alır. Büyük savaş günü gelip çattığında Konya’dan gelen bir haber tüm dengeleri değiştirecektir.

Osman Bey, Malhun Hatun’dan beklediği müjdeyi alır ve hasretle beklediği evladını kucağına alarak büyük bir sevinç yaşar.