Teşkilat yeni bölüm izle TRT 1 canlı yayın takip ederek 29. bölümüyle 02 Ocak Pazar günü televizyon ekranlarına gelecek. İlgi ile takip edilen TRT 1 dizisi Teşkilat son bölüm ekranlara 02 Ocak 2022 Pazar günü ekranlara gelecek. Seyirciler yeni bölümde yine ilginç maceralar görülürken detaylı inceleme konusunda Teşkilat son bölüm izle, Teşkilat yeni bölüm, Teşkilat özeti, Teşkilat yeni canlı izle 29. bölüm son full gibi bilgiler sizlerle...

TEŞKİLAT TRT1 CANLI İZLE FULL HD KESİNTİSİZ TIKLAYIN

TEŞKİLAT 29. BÖLÜM ÖZET

Yıldırım, örgüt için hava savunma sistemi almak amacıyla Berlin'e gitti.

Serdar, Hakkı Dayı ve Pınar da kartel elemanları olarak Berlin'deki toplantıya katıldı. Toplantıda işler karışınca Serdar ve ''Testere'' lakaplı Igor Golşomin karşı karşıya geldi.

TEŞKİLAT SON BÖLÜM İZLE YOUTUBE TEK PARÇA FULL

TEŞKİLAT NEREDE ÇEKİLİYOR?

Organizasyon dizisi başkent Ankara'da çekildi. Genel olarak Ankara'nın çoğu bölgesinde çekimlerin devam edeceği düşünülüyor.  Keçiören, Akyurt, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Sincan ve daha fazlasını yakalayın. Ankara gibi  birçok yerde yapılacağı bildiriliyor.

TEŞKİLAT DİZİSİNİN OYUNCULARI

Deniz Baysal Yurtçu
ZEHRA

Mesut Akusta
METE

Ezgi Eyüboğlu
CEREN

Tuncer Salman
HAKKI

Ezgi Şener
PINAR

Nihat Altınkaya
HULKİ

Serdar Yeğin
UZAY

Ahmet Uğur Say
GÜRCAN

Yavuz Bingöl
ADEM

Turgut Tunçalp
HALİT

Gürkan Uygun
YILDIRIM

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM İZLE, TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

MİT destekli Teşkilat dizisi bugün yani 2 Ocak 2021 tarihinde yılbaşı arası nedeniyle ekranlara gelmedi. Dizinin yeni bölümü haftaya Pazar günü yayınlanacaktır. Yılbaşından dolayı çoğu dizi 1 haftalık ara vermiştir. Bundan dolayı Teşkilat 2 Ocak Pazar günü yeni bölümü yayınlanmayacağı kamuoyuna bildirildi.