TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin 3. sezonun 1. bölümü yayınlandı. Dizide Ali bebek'i seslendiren kişinin kim olduğu merak ediliyor. Detaylar haberimizde..

İlk yayınıyla izleyicilerin gönlünü fetheden, her hafta reyting rekoru kıran, reytinglerini sürekli ikiye katlayan ve üçüncü sezona liste başı olarak başlayan Gönül Dağı izlenmeye devam ediyor.

Özellikle Dilek'in bıraktığı Ali bebeği izleyenlerde merak uyandırdı. Ali, Taner ve Dilek'in oğlu kim ve ne zaman diziye girecek bu soruların cevabı haberimizde yer alacak.

Taner ve Dilek’in oğlu Ali kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterini canlandıran Gülsüm Ali, 2. sezon sonunda hayatını kaybetmiş ve diziden ayrılmıştır. Ancak Dilek ölünce oğlu Ali, Taner ve ailesine miras kaldı. Ali'yi kim oynayacak, Dilek'in Taner'e kimi emanet edeceği ve hangi oyuncunun kim olduğu merak ediliyor. Gönül Dağı dizisinde Ali karakterine hayat veren bebek şu anda dizide sadece seslendirme olarak bulunmaktadır. Ancak Taner ve Dilek'in oğlu Ali bir süre sonra diziye katılacak. Dilek ve Taner'in oğlu Ali Gönül Dağ, dizinin ilerleyen bölümünde bir zaman atlamasının ardından dizinin kadrosuna katılacak.

gonul-dagi-taner-dilek-aski

Yeni eşinden Kahramanmaraş'taki eski eşine kaçtı! Canlı yayında yüzleşti Yeni eşinden Kahramanmaraş'taki eski eşine kaçtı! Canlı yayında yüzleşti

Gönül Dağı dizisi Ali kimdir? Taner ve Dilek’in oğlu

Gönül Dağı dizisi Ali Taner ve Dilekin oğlu 3. sezon Gönül Dağı çok üzücü bir sahne ile başlıyor. Dilek'in ölümünden sonra Taner adeta yıkıldı. Taner, tek tesellisi artık Ramazan ve Veysel ile bir bütün olacak oğlu Ali ile yeni bir başlangıca adım atacaktır. Taner'in oğlu Ali karakterine hayat verecek olan oyuncu şu anda sadece seslendirme kısmında yer alıyor. Sonraki bölümlerde Taner'in bebeği Ali'nin büyüdüğünü göreceğiz. Gönül Dağı dizisinin kadrosuna katılacak olan Ali karakteri hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

gonul-dagi-taner-dilek-oglu-kimdir