Başrollerinde Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Cansel Elçin, Doğan Bayraktar, Ahmet Pınar, Deniz Uğur, Tuğba Sunguroğlu ve Ozan Ağaç'ın yer aldığı İlk ve Son dizisinin ilk 2 bölümünü bitiren seyirciler, "Börü 2039 3. bölüm yayınlanacak mı?" sorusuna yanıt arıyor. İşte detaylar...

Çevrimiçi içerik platformu Blu TV'nin efsane dizisi "Börü 2039", seyircilerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

Emanet SON BÖLÜM izle! Kanal 7 ile Emanet 374.bölüm tek parça izle! Emanet SON BÖLÜM izle! Kanal 7 ile Emanet 374.bölüm tek parça izle!

Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Cansel Elçin, Doğan Bayraktar, Ahmet Pınar, Deniz Uğur, Tuğba Sunguroğlu ve Ozan Ağaç'ın rol aldığı dizide  Eski üyelerle birlikte yeni genç üyelerin de yer aldığı BÖRÜ ekibi, kendini zorlu bir mücadelenin içinde buluyor.

İlk 2 bölümü yayınlanan Börü 2039 dizisini bitiren seyirciler, yeni bölüm tarihlerine dair detayları araştırmaya başladı.

Börü 2039 3. bölüm yayınlanacak mı, ne zaman soruları gündemde yerini aldı. Peki Börü 2039 3. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte yeni bölüme dair detaylar...

BÖRÜ 2039 3. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Börü 2039 2. bölümü 14 Ocak tarihinde yayınlandı. Börü 2039 3. yeni bölüm fragmanı için meraklı bekleyiş başladı. İlk bölümle 2. yeni bölüm arasındaki zaman farkı nedeniyle yeni fragmanın 1-2 hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor.

BÖRÜ 2039 DİZİSİ KONUSU

2039 senesi beyin-makine arayüzlerinin, füzyon enerjisinin ve proto-kuantum bilgisayarların sivil dünyaya etkilerinin hissedildiği, Amerika Birleşik devletleri ve Çin arasındaki gerilimin gitgide tırmandığı bir yıl.

Türkiye kendi askeri teknolojisini üreten, gizemli teknokrat Kemal Boratav sayesinde rakip ülkelerin seviyesine ulaşmış, karışan dünya düzeninde kendi ekseninde tarafsız bir bölgesel güç.

Büyük teknoloji markaları ve Savunma Bakanlığının desteği ile rekor sürede bitirilen Ötüken Projesi sayesinde İstanbul’un yer altında, kozmik bir karargahta, dünyadaki iki süper bilgisayardan biri Beta+ yapay zeka KAM, ülkeye olabilecek tehditleri hesaplıyor, ve Boratav’ın yeniden düzenlediği, taarruz ve “son çare müdahale” timi BÖRÜ’nün sayesinde senelerdir ülke terörizmden arınmış halde.

Ta ki Mart 15 2039’a kadar...