Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz bu akşam finali bölümüyle ekranlara geldi. Yayınlandığı ilk günden beri reyting sıralarını alt üst eden Sadakatsiz'in final bölümünde heyecan ve aksiyon yine hat safhadaydı. Sadakatsiz dizisini izlemek için doğru adrestesiniz. Sadakatsiz'i final bölümü ile ekranlara geliyor.

Kanal D ekranlarının hükümdar rekortmeni dizisi Sadakatsiz 25 Mayıs 2022 tarihinde finali bölümüyle ekranlara geldi. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri milyonlarca kişi tarafından izlenen ve sevilen Sadakatsiz'in son bölümünde yine heyecan ve aksiyon hat safhadaydı. 59. Bölümde ortalık iyice karışmıştı. İlginç olayların yaşandığı geçen haftaki bölümde bu hafta neler olacağı merak ediliyor. Kanalmaras.com olarak derlediğimiz haberde Sadakatsiz 60. finali bölümü izleme seçeneğini bulabilirsiniz. Sadakatsiz final bölümü tamamı izle!

SADAKATSİZ 60. FİNAL BÖLÜMÜ İZLE! SADAKATSİZ SON BÖLÜM İZLE!

Sadakatsiz dizisinin son bölümünü diğer sayfadan izleyebilirsiniz…

SADAKATSİZ FİNAL BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SADAKATSİZ  YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir hayli merak edilen Sadakatsiz dizisinin final bölümü olacak olan 60. yeni bölümü, bu akşam saat 20.00’da Kanal D ekranlarındaki yerini alacak. Sadakatsiz dizisinin yayınlanan 60. yeni bölüm fragmanına göreyse; Asya ve Volkan'ın hikayesinde savaşa dahil olan Derin’in de yaptığı son hamle beraber, sadece bir kişi savaşı kaybedecek. Derin’in intiharın eşiğine geldiği, Asya’nın Derin’i ikna etmek için çabalayacağı, Volkan’ın ise hapiste olduğu savaşı kimin kazanacağı ise, merakla beklenecek. Sürprizler ile dolu Sadakatsiz dizisinin son bölümü, bu akşam saat 20.00’da Kanal D ekranlarından yayınlanacak.