AK Parti'nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fırat Görgel, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik seçim çalışmalarını sürdürüyor. Görgel, seçim kampanyası çerçevesinde Kıbrıs Meydanı ve Kapalı Çarşı'da bulunan esnaflarla bir araya geldi.

Kahramanmaraş'ın sevilen simalarından biri olan Görgel, esnafların sorunlarını dinlemek ve ihtiyaçlarını anlamak amacıyla yoğun bir ziyaret programı gerçekleştirdi. Esnafların işleriyle yakından ilgilenen Görgel, onların talep ve önerilerini dinleyerek belediyecilik anlayışını paylaştı.

Görgel'in ziyaretinde esnaflar, Kahramanmaraş'ın ekonomik ve sosyal potansiyelini değerlendirme fırsatı buldu. Aday Görgel, Kahramanmaraş'ın ticari hayatının nabzını tutmak ve esnafın beklentilerini karşılamak adına çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

Seçim çalışmaları kapsamında esnafla buluşarak samimi diyaloglar kuran Fırat Görgel, Kahramanmaraş'ın geleceği için vizyoner projelerini paylaşmaya devam ediyor. Görgel'in esnaflarla gerçekleştirdiği bu buluşma, yerel seçim atmosferinin nabzını tutmaya devam ediyor.