İstanbul Bağcılar'da bir gecekondu mahallesi çocuğu olarak büyüyen ve en büyük hayali olan komedyenliğe kavuşup ünlü bir isim olan Hasan Can Kaya'nın yazıp yönettiği Konuşanlar, izleyenleri kahkaya boğmaya devam ediyor. 

Bu hafta müthiş bir bölüm ile seyircisinin karşısına çıkan Konuşanlar yine herkesi şaşırtmayı başardı. Peki, Konuşanlar 50. bölümde neler yaşandı? Konuşanlar 50. bölümde neler oldu? İşte, Konuşanlar programı hakkındaki bütün detaylar…

Exxen Konuşanlar 50. Bölüm Tek Parça İzle, Konuşanlar 50. Bölüm Full İzle, Hasan Can Kaya Konuşanlar İzle

Bu sohbet bildiklerinizden çok farklı. Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Hasan Can Kaya önce konuşanları seçiyor, ardından birbirinden ilginç sorular geliyor ve eğlence katlanarak tavan yapıyor. Her bölümde kahkaha tufanı kopuyor.

KONUŞANLAR 50. BÖLÜM FULL İZLE
Komedyen Hasan Can Kaya'nın muhteşem sunumuyla ekrana gelen Konuşanlar 50. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar efsanesi kahkahaları beraberinde getiriyor. Birbirinden komik hikayelerin yer aldığı Konuşanlar yeni bölümü kaçırmayın. Şimdi siz de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen'e üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV'den Konuşanlar'ı izlemeye başlayabilirsiniz.

14 Aralık Cuma günü yayınlanan 50. bölümü izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler interenetten Konuşanlar 50. bölüm HD tek parça izle seçeneğini araştırmaya başladı. İşte Konuşanlar 50. bölüm (yeni bölüm) izleme linki...

KONUŞANLAR 50. BÖLÜM HD-TAKILMADAN İZLE