Yürek Çıkmazı 2. Bölüm TRT 1 İzle! TIKLAYINIZ.

TRT1 dizisinin Yürek Çıkmazı adlı ilk bölümü geçtiğimiz hafta başladı. Salı akşamı seyirciyle buluşan bölümün reytingleri beklendiği kadar iyi olmasa da dizinin oyunculuk ve olay örgüsü açısından iyi bir sınav verdiğini görmek gerekiyor.

Özellikle Ayça Bingöl ve Mesut Akusta, üstün oyunculuk yetenekleriyle diziye enerji vererek dikkatleri üzerine çekti. Genç oyuncular Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu da rollerini başarıyla oynamanın mutluluğunu yaşıyor. Öte yandan oyuncuların üst düzey performansı ve dizinin zorlu kurgusu hayranlarını hayrete düşürdü.

Alp Navruz özellikle cenaze töreninde çok duygulandı. Cenaze sahnesinde Halil'in annesi Cennet'in ruh halini ekrana çok iyi yansıtan Alp Navruz, sahnede kendisinin de zor zamanlar geçirdiğini itiraf ediyor.

Ancak dizinin hayranları, oyuncudan bu kadar yoğun ve duygusal sahneler beklemeye başladıkları için duruma şaşırmadı. Alp Navruz sosyal medyada çokça destek aldı ve paylaşımların yüksek olması başarısının bir kanıtı.

Olay sonrası toparlanmak için zamana ihtiyacı olduğunu anlatan ünlü oyuncu, aldığı eğitim sayesinde sete geri dönmeyi başardı ancak duygularının normale dönmesi zaman aldı.

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİ KONUSU NE?

Atike Hınçlıer'in Yürek Çıkmazı romanından uyarlanan dizi için TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı "Hayatı boyunca susmuş kadınların sesi olacak" ifadelerini kullandı. Dizi, tek başına bir kadının çocukları ile hayattaki mücadelesini ele alıyor.

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Ayça Bingöl

Alp Navruz

İrem Helvacıoğlu

Cemal Toktaş

Rozet Hubeş,

Özlem Ulukan

Timur Ölkebaş

Mesut Akusta

Eylül Ersöz

Bihter Dinçel

Erhan Alpay

Güler Ökten

Alp Akar

Aydan Şener

Dilara Aksüyek