Baba 23. Bölüm Show TV İzle! TIKLAYINIZ.

Haftalık olarak izleyicileri ekrana kilitlemeye başlayan Baba dizisi, Salı günü de izlenme rekorları kırmaya devam etti. Bu haftaki "Baba" dizisi yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ederken, aynı zamanda merakla beklenen bölümü için merakla takip ediliyor. Peki Baba dizisi 24. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı? Baba dizisi 23. bölüm son bölümde neler yaşandı? Detaylar burada...

BABA DİZİSİ 22. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Saruhanlı ailesinin giderek daha da karıştığı Baba dizisi, 1 Kasım 2022 Salı günü 22. bölümü ile Show TV ekranlarındaki yerini aldı. Baba dizisinin yayınlanan 22. son bölümünde; Bir yandan babasının günahını sırtlanmak zorun kalan Kadir, diğer yandan Emin'i sağlığına kavuşturmak için tüm imkanlarını seferber eder. Selahattin'in oyununu çözen Kadir gizlice tesisi çalıştırınca bir kez daha hedef haline gelir. Çöpköy'ü satın almak için harekete geçen İlhan beklemediği bir cevapla karşılaşır. Arka arkaya aldığı kötü haberler yüzünden kontrolü kaybeden İlhan, büyük bir hata yapar. Kadir, babasını kurtarmak için riskli bir hamle yapar. Gizemli bir düşman, Kadir'le İlhan'ı köşeye sıkıştırırken, iyice yakınlaşan Kadir ve Firuze tehlikeli bir oyun oynar.

baba-23

BABA DİZİSİ 23. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Heyecanlı bir hal alan Baba dizisi, 8 Kasım 2022 Salı günü 23. bölümü ile seyircisinin karşısına çıkacak. Merak ile takip edilen yapımlar arasındaki yerini alacak olan Baba dizisinin 23. yeni bölüm fragmanına göreyse, Kadir, Firuze ile birlikteyken Selahattin'e yakalanmaktan son anda kurtulunca, çok zor bir karar alır. Kadir'in dikkatini çekmeye çalışan Firuze, kendisini tehlikeli bir oyunun içinde bulur. Aylar sonra ilk defa Emin'le yüzleşen İlhan, sebep olduğu şeyleri daha yakından görür. Büşra ile bir kez daha konuştuktan sonra başka çaresinin kalmadığını düşünen İlhan, herkesi şaşırtacak bir karar verir. Çöpköy'ün içinde yeni bir iş kolu yaratan Selahattin, bu işin tehlikeli kısmını yaptırmak için sürpriz bir ismi devreye sokacağı Baba dizisinin yeni bölümüyse, bu akşam saat 20.00’da Show TV ekranlarındaki yerini alacak.