Gelecek Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Muharrem Çevik, seçim kampanyası kapsamında ilçenin çeşitli mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Çevik, seçim çalışmaları sırasında halka hitaben yaptığı konuşmada, ilçenin geleceği için önemli bir karar verme zamanı olduğunu belirtti.

Konuşmasında mahalle isimlerini sıralayarak başlayan Çevik, "Haydi Yusuflar, Büyük Sır, Cuceli, Çamlıbel, Derebogazi, Hacimustafa, Hacılar, Kale, Kapikaya, Kavlakli, Kumarli, Kurtul, Onsen, Sacaklizade, Üngut, Yenidemir, Yeniyapan Yenicekale, Yorukselim... Elinizi vicdanınıza koyma vakti ya halimden memnunum der devam edersiniz ya da bize yeni bir ışık yeni bir enerji lazım der tercihinizi kullanırsınız" ifadelerini kullandı.

Çevik, vatandaşlara siyasi görüşlerinin önemli olmadığını vurgulayarak, "Unutmayın siyasi görüşünüz önemli değil bu parti oyu değil..." dedi. Çevik, Onikişubat ilçesinin geleceği için yeni bir ışık ve enerjiye ihtiyaç olduğunu belirterek, kendisini desteklemelerini istedi.

Seçim atmosferi hızla ısınırken, Muharrem Çevik'in bu sözleri ilçe sakinleri arasında dikkatle karşılandı. Seçim tarihi yaklaştıkça, adayların vaatleri ve halkın talepleri daha da ön plana çıkmaya başlıyor.

ad1-3

ad2-3

ad3-2

ad4-1