Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasının ardından yaptığı paylaşımlar tartışmalara neden oldu. Musk, "Coca-Cola'yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım" yazdı.

Son zamanlarda Twitter'ı satın almasıyla gündemde olan Elon Musk'ın yaptığı paylaşımlar tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Twitter'ı satın alacağı somutlaştıktan sonra sıkça yapacağı değişimlere değinen Musk, "Şimdi de Coca-Cola'yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım'' yazdı.

Bir başka paylaşımda, ''Twitter'ı maksimum eğlence yapalım'' yazan Musk, sosyal medya platformunda tıpkı Signal'deki gibi uçtan uca şifreleme olması gerektiğini savundu.

Avrupa'da kriz giderek büyüyor! 3 büyük enerji şirketinden halka enerji tüketimini azaltma çağrısı Avrupa'da kriz giderek büyüyor! 3 büyük enerji şirketinden halka enerji tüketimini azaltma çağrısı

Musk ayrıca, ''Twitter'ın halkın güvenini hak etmek için siyasi olarak tarafsız olması gerekiyor. Bu solu da sağı da eşit oranda üzmek anlamına geliyor'' ifadelerini kullandı.

Musk'un tüm paylaşımları yüz binlerce beğeni alırken, bazıları 1 milyonu geçti.