Star TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi bugün 13. bölümüyle ekranlarda yerini alacak. İşte Yalı Çapkını hakkında tüm detaylar...

Star Tv ekranlarının başarılı dizisi Yalı Çapkını 13. bölüm ile yayınlanacak. Yalı Çapkını son bölümde; Seyran'ın Ferit ile ilgili cevabı gündem oldu. Torununun yanına giden Halis Ağa, "Yüzüme bak" dedikten sonra Ferit'e tokat attı. Yere yığılan oğlunun yanına gitmek isteyen Gülgün'ü eşi Orhan durdurdu. Dizide bu hafta ise Ferit evden ayrılacak ancak Seyran engel olacak..

YALI ÇAPKINI 13. BÖLÜM ÖZETİ
Halis Ağa'nın Ferit'e tokat atması Ferit'in evden ayrılmasına neden olur.

Yusuf'un Kazım'a olanları haber vermesi üzerine yalıya gelen Kazım, Seyran ve Suna'yı geri götürür.

Pelin'e sığınan Ferit, gitmeye karar verdiğini söyleyince Pelin de onu durdurmak için Seyran'a haber verir.

DİZİDE GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER OLDU?
Kahvaltı sonrası dışarı çıkan Ferit ile Seyran'dan Ferit, Abidin'den gazeteciyi aramasını istedi. Muhabir Taylan ile görüşen Ferit Korhan, onun Seyran ve Pelin hakkındaki sözlerine çok sinirlendi. Taylan'a saldıran Ferit'i, Abidin ve Seyran durdurdu. Muhabir ise Ferit'ten dayak yediği anları kaydettirdi.

Seyran'ın okumak isteğinden haberdar olduğunu dilen getiren ve ona fotoğrafların yeni olup olmadığını soran Halis Ağa, Seyran fotoğrafların yeni olduğunu ve eşinin dışarı çıktığını söyleyince çok kızdı.

Masadaki herkese "İnsan değerleri için yaşar. Ar, namus, haysiyet, dürüstlük... Bunlardır insanı hayvandan ayıran. Ama şu masaya baktığımda bunların hiçbirini göremiyorum. Yazık... Hepimiz hata yaptık, hepimiz günah işledik. Ama hatalarımızla yüzleşip, günahlarımızdan tövbe etmeyi bildik. Ya siz? Sizler yalandan, riyadan başka ne bilirsiniz? Ahlaksızlar!" diyen Halis Korhan'a yanıt veren Ferit ise "Hepsi benim suçum dede. Bu masadaki kimse söylediklerini hak etmiyor" dedi.

Torununun yanına giden Halis Ağa, "Yüzüme bak" dedikten sonra Ferit'e tokat attı. Yere yığılan oğlunun yanına gitmek isteyen Gülgün'ü eşi Orhan durdurdu.