Gibi 31 Aralık Cuma günü yeni bölüm, Gibi son bölüm, Gibi 13. bölüm, Gibi yeni bölüm izle, Gibi tek parça kesintisiz imkanları yer alıyor.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu EXXEN'de reytingleri altüst eden sevilen dizi Gibi'nin yeni sezonu yayınlandı. Gibi yeni sezonı 13. bölüm izle vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor. Yayınlanan son bölüm Gibi 13. bölüm yeni sezon bölümü olarak geçiyor ve EXXEN ekranlarında yer alıyor.

Gibi 13. bölüm EXXEN'de 31 Aralık 2021 Cuma günü 00:00'da yeni bölüm 2. sezon yayınlanacak.

GİBİ YENİ SEZON BÖLÜM İZLE TIKLAYIN

Gibi dizisinin konusu

Yılmaz (Feyyaz Yiğit) ve İlkkan (Kıvanç Kılınç), sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaştır. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri saç baş yolduracak seviyeye getirirler. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali. Gibi dizisi, Yılmaz ve İlkkan'ın 12 farklı hikayesinden oluşacak.Gibi dizisi 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren Exxen platformunda haftalık olarak yayınlanıyor. 

ÖNEMLİ NOT: Gibi dizisinin yeni sezonunu tek parça izleyebileceğiniz link. Exxen ücretli bir platformdur ve dizileri izlemek için üyelik gerektirir.