Konuşanlar EXXEN ekranlarında seyirciyle buluşuyor ve 31 Aralık Cuma günü 00:00'da izleyiciler platform başında yerini aldı.

Konuşanlar son bölüm, Konuşanlar yeni bölüm izle, Konuşanlar son bölüm full, Konuşanlar EXXEN D izle full kesintisiz, Konuşanlar 48. bölüm özet neler olacak? ilgili detayları haberimizden takip edebilirsiniz. Yeni bölüm Konuşanlar 48. bölüm tek parça izle 31 Aralık Cuma EXXEN'de izleyicileri tarafından ilgiyle takip ediliyor. Büyük hayranları bulunan Konuşanlar 48. bölüm tek parça izle konusunda yapılan araştırmaların oldukça yüksek olduğu belli oldu. Konuşanlar 31 Aralık 2021 Cuma 48. bölüm izle tek parça full hd olarak yayınlandı ve takipçileri çok büyük bir hayran kitlesi ile stand-up'ı izledi.

Bu konuşma bildiğinizden çok farklı. Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Önce konuşmacıyı Hasan Can Kaya seçiyor, ardından  ilginç sorular ortaya çıkacak ve eğlence katlanarak artacak. Her bölümde kahkahaların akışı arttı. Bu Hatip komedisinde yer almak isteyen izleyiciler  bilet fiyatlarını araştırmalıdır. 31 Aralık Cuma günü ekrana gelen 48. bölümde Gizem, Saniye, Begüm ve Hüseyin'in anıları yer alıyor.

Başrolünde komedyen Hasan Can Kaya'nın yer aldığı Konuşanlar 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümünde farklı konukların hayatlarından hikayeler içeren Konuşanlar, bu hafta da izleyenleri kahkahalara boğdu. Sınıfta en çok bahsedilen isimler Hasan Can Kaya'nın radarına girdi ve aklına geldi. Şu anda konuşmacılar arasında 48. sıradasın. Bölümler dahil  tüm bölümlerde Exxen izleyicisi olabilirsiniz. Konuşanlar'ı Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV'den  izlemeye başlayabilirsiniz.