Televizyon ekranlarına bomba gibi giriş yapan Benim Hayatım dizisinin 4. bölümü Star TV'de yayınlandı. İzleyenler, ''Benim Hayatım son bölüm full izle'' gibi aramalar yapıyor! İşte, Benim Hayatım son bölüm izleyebileceğiniz link.

BENİM HAYATIM DİZİSİ İZLE, Benim Hayatım dizisi Star TV 4. bölüm izle, Babil dizisi son bölüm izle... Star TV'de 3'üncü bölümüyle fırtınalar estiren Benim Hayatım dizisi bu akşamda yeni bölümüyle benzer etki oluşturmak üzere yayınlanacak. İzleyenlerin beğenisini kazanan Benim Hayatım'da bu akşam neler olacağı büyük merak konusu. Dizide Handan karakterinin ölüp ölmeyeceği ise yine merak edilir hale geldi.

Bu akşam yeni bölümünü heyecanla bekleyen izleyenler internette yine "BENİM HAYATIM DİZİSİ İZLE, Benim Hayatım dizisi Star TV 4. bölüm izle, Benim Hayatım dizisi son bölüm izle..." şeklinde aramalar yapmaya devam edecek... İşte Benim Hayatım ile ilgili aradığınız her şey derlediğimiz haberimizle sizlerle...

BENİM HAYATIM DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Hayat Öksüz: Nilsu Berfin Aktaş
Ökkeş Öksüz: Savaş Özdemir
Ali Aslan: Genco Özak
Yılmaz Harisoğlu: Uğur Çavuşoğlu
Ufuk Harisoğlu: Ali Burak Ceylan
Aheste Harisoğlu: Nilüfer Açıkalın
Meral Uslu: Öykü Çelik
Vedat Uslu: Önder Açıkbaş
Yasemin Korhan: Aleyna Solaker
Pınar Yokuşlu: Hira Koyuncuoğlu
Yadigar Aslan: Koray Şahinbaş
Zehra Aslan: Zeynep Kumral
Heves Zarifçe: Belgin Şimşek
Ahu Hatay: Pelin Uluksar
Hakkı Ceylan 
Handan Korhan 
Bekir Korhan
Davut Tosun

BENİM HAYATIM DİZİSİNİN GENEL HİKAYESİ

Benim Hayatım dizisi hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesini anlatıyor.

Yirmili yaşlarında modacı olma hayaliyle yanıp tutuşan Hayat, bu hayalini gerçekleştirmek için babasını da peşinden sürükleyerek İstanbul’a gelir. Burada Harisoğlu Holding’in düzenlediği yarışmaya katılır. Ancak holdingin sahibi Yılmaz Harisoğlu, Hayat’ın babasının can düşmanıdır ve intikamını almak için elinden geleni ardına koymaz...

Diziyi izlemek için tıklayınız