O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel full izlenmek için yayında. 31 Aralık 2021 tarihinde TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel tek parça kesintisiz halinde YouTube’de. Peki, O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel nasıl izlenir?

TV8 ekranlarının meşhur yarışma programı olan O Ses Türkiye, yılbaşı özel programı ile milyonları evlerinde coşturdu.

Bunanla bilrikte O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel izle oldukça yakından takip edilmekte. 31 Aralık akşamında TV8 ekranlarında yayınlanan ve eşsiz konukları ile izleyenlere muhteşem anlar yaşatan O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel tek parça halinde YouTube üzerinden izlenebilecek.

O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel programı ile ekranlara geldi. Sanat dünyasının sevilen isimlerin sahne aldığı O Ses Türkiye programında ilgi oldukça yüksekti.

TV 8 canlı yayın O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 izle bağlantısı merak ediliyor. Birbirinden değerli konuklarıyla O Ses Türkiye yılbaşı özel canlı yayınla TV 8'de ekrana gelecek. Saat 20:00'dan itibaren ekrana gelecek olan O Ses Türkiye tv 8 canlı yayın linki ve konuklar haberimizde.

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye, yeni sezonu ve değerli  jürileri ile bu yıla da damga vuracak. Jüriliğini Ebru Gündeş, Murat Boz, Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk'ün yaptığı O Ses Türkiye, yeni sürprizlerle yarışmacılarını bekliyor. Türkiye'nin her ilinden katılan yarışmacıları kıyasıya mücadele ettiren, bugüne kadar Türkiye’de birçok güzel sesin keşfedilmesini sağlayan O Ses Türkiye, TV8 ekranlarında yeni sezonuna başlıyor.

İşte O Ses Türkiye 2022 Yılbaşı konukları:

Perihan Savaş

Gökçe Bahadır

Feyyaz Şerifoğlu

Shakira da aldatıldı! Suç üstü yakaladı... Shakira da aldatıldı! Suç üstü yakaladı...

Damla Sönmez

Ozan Akbaba

Zeynep Avcı

Hazar Ergüçlü

Berfu-Eser Yenenler

Merve Dizdar

Cem Davran

Sabri Sarıoğlu

İlayda Alişan

Sarp Akkaya

Yasemin Sakallıoğlu

Handa Baladın

Simge Aköz

O SES TÜRKİYE TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ