Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş 1 Mayıs İşçi Bayramında mesai yapan vatandaşları ziyaret etti, çalışan vatandaşların sorunlarını dinledi.

Başkan Toptaş konuşmasında şu ifadeleri kullandı, “Toplumumuzun her kesiminde yoğun bir şekilde mücadele veren bilek gücüyle, alın teri ile çalışan tüm İşçi kardeşlerimizin tüm hemşerilerimizin 1 Mayıs emek ve dayanışma gününü kutluyorum.

Bugün 1 Mayıs bu vesileyle de biz de bugün mesai arkadaşlarımızı özellikle sahada çalışan mesai arkadaşlarımızı ziyaret edelim dedik. Bu kapsamda da Çevre Koruma Müdürlüğümüzdeki arkadaşlarımızla birlikte olduk. Onlar hakikaten belediyemizin lokomotifleri diyebiliriz. Şehrimizin, ilçemizin daha temiz olması için gece gündüz demeden hakikaten çok yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Onların da bugün burada bayramlarını kutladık, İnşallah birazdan da istek taleplerine kendileriyle istişare edeceğiz. Ben Tabii bu vesileyle Tüm İşçi kardeşlerimizin, tüm Emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs emek ve dayanışma gününü en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.