Konuşanlar 51. bölüm izle EXXEN 21 Ocak Cuma günü yayınlanıyor ve vatandaşlar merakla yeni bölümü bekliyor. Konuşanlar'ın bu haftaki konuğu Uzi oldu. Hasan Can Kaya ise espirileri peş peşe patlattı. Yeni bölüm Konuşanlar ile ilgil detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Konuşanlar 51. bölüm EXXEN HD ekranlara geliyor ve izleyiciler merakla bekliyor. Vatandaşlar yeni bölüm Konuşanlar detaylarını merakla araştırmasını yapıyor. Peki Konuşanlar 21 Ocak Cuma 51. bölüm izle açıklaması yapıldı ve yayın saati belli oldu.

Yeni bölüm Konuşanlar 51. bölüm izle hayranları yeni bölümü izlemek için beklentisini sürdürüyor. Canlı olarak 21 Ocak Cuma günü EXXEN TV ekranlarında Konuşanlar 51. bölüm yayınlanacak.

Bu konuşma bildiğinizden çok farklı. Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Önce konuşmacıları Hasan Can Kaya  seçiyor, ardından  ilginç sorular geliyor ve eğlence katlanarak artıyor. Her bölümle dolup taşan kahkahalar arttı. The Speakers komedisine katılmak isteyen seyirciler bilet fiyatlarını araştırıyor. 19 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanan 51. bölümde Cüneyt, Şahin, Mehriban, Mert ve Hande'nin anıları öne çıkıyor.

KONUŞANLAR 51. BÖLÜM İZLEME YOLLARI

Komedyen Hasan Can Kaya'nın tanıtımıyla yeni yayınlanan Konuşanlar 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümünde farklı konukların hayatlarından hikayeler sunan kONUŞANLAR, bu hafta da izleyenleri hayal kırıklığına uğrattı. Sınıfta en çok bahsedilen isimler Hasan Can Kaya'nın gözüne çarptı ve en üst köşeye oturdu. Bölümler dahil  tüm bölümlerde Exxen izleyicisi olabilirsiniz. Konuşanlar'ı Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV'den izlemeye başlayabilirsiniz.

KONUŞANLAR 51. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

exxen-konusanlar-51-bolum-tek-parca-izle-konusanlar-51-bolum-full-izle-hasan-can-kaya-konusanlar-izle

HASAN CAN KAYA KİMDİR, NERELİ KAÇ YAŞINDA?

Gözden kaçırmayın

11. BÖLÜM İZLE - Üç Kız Kardeş Kanal D HD kesintisiz tek parça reklamsız youtube 11. BÖLÜM İZLE - Üç Kız Kardeş Kanal D HD kesintisiz tek parça reklamsız youtube

Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 tarihinde İstanbul Güngören'de doğdu. Yaptığı esprilerle sık sık duygulanan Hasan Can Kaya, lise yıllarında mesleğini seçmiş ve yaptığı espriler bitmeyince sahaya, tiyatroya yönelmiştir.

Kendi  hikayeleri ve senaryolarıyla film yapmak isteyen Hasan Can Kaya, bir süre senaristlik yaptı. Bu sektörde karşılaştığı taciz ve engeller nedeniyle mesleğini bir süreliğine askıya aldı ve başka bir mesleğe geçiş yaptı.

Hasan Can Kaya “1 Erkek 1 Kadın” dizisinde senaristlik yaparken dizi ekibinin de desteği ile Leman Kültür Beşiktaş’ta stand up gösterileri yapmaya başladı. Kısa bir sürede izleyici sayısını artıran ve gelen izleyicileri kahkaha tufanına sürükleyen Hasan Can Kaya'nın ünü kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Haftada 4 gün stand up gösterisi yapmaya başladı. Seyircilerden aldığı cesaretle yazarlığı bırakarak bu işe yöneldi.