Sezonun en dikkat çeken yapımlarından birisi olmayı başaran Mahkum dizisi, her hafta izleyicileri mest ediyor. Mahkum dizisine ait son bölüm izle linki haberimizde bulunuyor.

Mahkum 6. Bölüm FOX TV İZLE TIKLAYINIZ

Sezonun en iddialı hikayelerinden biri ekrana getiren Mahkum dizisi, yeni bölümleri ile FOX TV ekranlarındaki yerini almaya devam ediyor. Gerçeklerin adım adım ortaya çıktığı Mahkum dizisinin yeni bölümü, bu akşam saat 20.00’da FOX TV ekranlarındaki yerini alıyor. Peki, Mahkum dizisi 6. bölüm fragmanı yayınladı mı? Mahkum dizisi 5. bölümde neler oldu? İşte, Mahkum dizisi ile ilgili ayrıntılar…

Yabancı bir diziden uyarlama hikayesiyle seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Mahkum dizisi, yeni bölümlerini seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor. Heyecanlı ve gizemli hikayesiyle sadık bir seyirci kitlesi oluşturmayı başarmış olan Mahkum dizisi, MF Yapım imzası taşıyor. Oyuncu kadrosunda; Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Elçin Sangu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu ve Hakan Karsak gibi birbirinden çok tanınmış isimleri bulunduran Mahkum dizisi, her perşembe saat 20.00’da FOX TV ekranlarından yayınlanıyor.

Mahkum Dizisi 5. Bölümde Neler Oldu?
FOX TV ekranları aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkmaya devam eden Mahkum dizisi, en son 5. bölümü ile seyircisini buluşturdu. Mahkum dizisinin son bölümünde; Ali’nin itirafı ile sarsılan, Fırat, kendisini tutamayarak ona saldırdı. Ali’nin neden ailesini öldürdüğünü söylediğini düşünüp duran Fırat, bir şeyler hatırlamak için kendisini zorlasa da Ali gitmeden onu yakalamayı başaramadı. Avukatı Cemre ile iletişime geçen Fırat, ondan Ali’nin peşine düşmesini istedi. Ali’nin kardeşi üzerinden ona ulaşmaya çalışan Cemre, Sasha’dan önce Ali’nin izini buldu. Ferda’nın kim olduğunu öğrenmesi ile deliren Barış, Ferda’yı da öldürdü. Bunu duyan Büge ise, arabada kontrolünü kaybederek, bir kazaya karıştı.

Mahkum Dizisi 6. Bölüm Fragmanı Yayınladı Mı?
FOX TV ekranlarındaki yerini bu hafta da yeni bölümü ile alacak olan Mahkum dizisi, 6. bölümü ile seyircisinin karşısına çıkacak. Mahkum dizisinin yayınlanan 6.bölüm fragmanına göre; kaza yapan Büge’nin suçunu üstlenecek olan Barış (Savaş), cezaevine girecek. Fırat’ın koğuşuna giren Barış, savcının kendisi hakkında bir şeyler hatırlayıp hatırlamadığını araştırmaya başlayacak. Nazlı’nın yaşadığını öğrenip yeniden umutlanan Fırat ise; cinayet gecesi ile ilgili kilit bir an daha hatırlayarak, Cemre’ye yol gösterecek. Fırat’ın Barış’ı hatırlayıp hatırlamayacağı merak ile beklenilecek olan Mahkum dizisinin yeni bölümü, bu akşam sata 20.00’da FOX TV ekranlarındaki yerini alacak.