Son dönemin en başarılı dizilerinden Mahkum dizisinin 8. bölümü yayınlandı. Diziyi izlemek isteyenler arayış içerisinde.

Fox Tv'nin iddialı uyarlama yapımı Mahkum bu akşam 8. bölümü ile ekrana geliyor. Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği Fox Tv ekranlarının yeni ve iddialı dizisi Mahkum izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dizide bu hafta tüm riskleri göze alıp kızına kavuşan Fırat, yaralı halde köşeye sıkışmıştır. Barış ve Sasha'dan köşe bucak kaçarken, dönüm noktası olacak bir karar vermek zorunda kalır...

MAHKUM 8. BÖLÜM ÖZETİ
Tüm riskleri göze alıp kızına kavuşan Fırat, yaralı halde köşeye sıkışmıştır. Barış ve Sasha'dan köşe bucak kaçarken, dönüm noktası olacak bir karar vermek zorunda kalır. Fırat'ın en büyük yoldaşı her zamanki gibi Cemre olacaktır.

Nazlı'yı kaybedince elindeki en büyük kozdan olan Barış, onu yeniden bulabilmek için tüm gücüyle harekete geçer. Bu köşe kapmaca oyununda, büyük bir hamle yapmaya karar verir.

Fırat'a karşı olan mücadelesinin yanında, bir de Savaş'ın geçmişinden gelen gizemli adam eklenir. Kim bu adam? Savaş Yesari neyin peşindeydi?

Barış'ın başlattığı oyun sona doğru yaklaşır. Fırat Nazlı'yı koruyabilecek midir?