Kesişme: İyi ki Varsın sinemaseverlerin karşısına çıktı. Gişe rekorları kıran Kesişme: İyi ki Varsın Eren filmin de, Trabzon Maçka'da teröristlerle kahraman Mehmetçiğin çatışması sırasında hayatını kaybeden Eren Bülbül ve onu korumaya çalışırken şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayat hikayesini konu ediyor.

FİLM GİŞE REKORU KIRDI
Teröristler tarafından haince şehit edilen Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayat hikayeleri film oldu. TRT ortak yapımı Kesişme İyi Ki Varsın Eren filmine konu olan hayat hikayeleri beyaz perdeye yansıdı. Film ise vizyona girer girmez rekor kırdı. Pandemi döneminde bir buçuk günde 190 bin seyirci ile buluşan tek Türk yapımı oldu.

KESİŞME: İYİ Kİ VARSI EREN HD İZLE
Kesişme: İyi Ki Varsın Eren 11 Ağustos 2017 tarihinde teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül’ün hayatının anlatıldığı Kesişme: İyi Ki Varsın Eren filmi sitemizden izlenebiliyor. Trabzon’un Maçka ilçesinde yaşayan ve 15 yaşındayken terör örgütü tarafından şehit edilen Bülbül’e filmde Trabzonlu genç oyuncu Rahman Beşel canlandırıyor. Yaşanan terör saldırısında Eren Bülbül’ü korumaya çalışırken şehit olan Jandarma astsubay Ferhat Gedik’e ise başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu hayat veriyor. Biyografik dram türündeki filmde ikiliye Mutlunur Lafçı, Emir Çiçek ve Alayça Öztürk eşlik ediyor.

KESİŞME: İYİ Kİ VARSI EREN FULL İZLE
Kesişme: İyi Ki Varsın Eren izle filmi şehitlerin hayatını merak eden ve dram seven insanlara hitap ediyor. Yapımcı Mustafa Uslu ve TRT ortak yapımı olan filmin senaryosunda ise Alper Uyar ve Mert Dikmen bulunuyor. Genç şehit Eren’in ve onunla birlikte şehit olan astsubay Ferhat Gedik’in çatışma öncesi hayatlarına da değinilen filmin yönetmen koltuğunda ise Özer Feyzioğlu oturuyor. İzleyicilerin merakla beklediği ve sitemizden izleme imkanı bulduğu filmin müzikleri ise ünlü müzisyen Fahir Atakoğlu tarafından hazırlanıyor.

KESİŞME: İYİ Kİ VARSI EREN TEK PARÇA İZLE
Hikayenin kahramanı şehit Eren’i oyuncu Rahman Beşel’in canlandırdığı Kesişme: İyi Ki Varsın Eren full izle seçeneğiyle sitemizde bulunuyor. Vatanın küçük şehidi gibi Trabzonlu olan Beşel’in filmde gösterdiği performans göz dolduruyor. Ayrıca Ferhat Gedik’i canlandıran İsmail Hacıoğlu’nun performansı dikkatleri çekiyor. Çekimlerinin olayın yaşandığı Trabzon’un Maçka ilçesinde gerçekleştiği film astsubay Gedik ve Bülbül’ün şehitliğe ulaşmasını duygusal şekilde izleyiciye aktarıyor. Gözyaşlarının tutulmayacağını garantileyen ve izleyiciler tarafından bir kez daha İyi Ki Varsın Eren dedirten film kaliteli çözünürlükle full izlenebiliyor. Hüzünlü sahnelerin fazlaca yer aldığı filmde oyuncular ve kamera arkası ekibin başarısı dikkat çekiyor. Şehitleri en iyi şekilde anlatmayı amaçlayan filmin izleyici yorumları bunun başarıldığını da ortaya koyuyor.

KESİŞME: İYİ Kİ VARSI EREN FİLMİNİN OYUNCULARI
Yönetmenliğinin Özer feyzioğlu'nun yaptığı 'Kesişme: İyi Ki Varsın Eren' filminin oyuncu kadrosu ise oldukça zengin. İşte filmin oyuncuları şu şekilde;

Rahman Beşel, İsmail Hacıoğlu, Mutlunur Lafçı, Emir Çiçek, ve Alayça Öztürk