Senden Daha Güzel 9. bölüm full izle kesintisiz olarak youtube platformunda. 9 Ağustos akşamında FOX TV’de yayınlanan Senden Daha Güzel dizisinin 9. son bölümünü tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Ekranların beğenilen dizisi Senden Daha Güzel yeni fragmanı yayınlandı! Heyecanla beklenen Senden Daha Güzel dizisinin 9. bölümü televizyon ekranlarında yayınlandı. Peki, Senden Daha Güzel konusu nedir? Senden Daha Güzel 9. bölüm nasıl izlenir! Senden Daha Güzel oyuncuları kimlerdir? Tüm detaylar haberimizde…

SENDEN DAHA GÜZEL 9. BÖLÜM İZLE İÇİN TIKLAYINIZ

SENDEN DAHA GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Emir klinikte kalmaya karar verir. Efsun'un Pervin'in İstanbul'da ameliyat olduğunu öğrenmesi hem Emir'e hem de Pervin'e cephe almasına neden olur. Emir ve Efsun'un ilginç bir vaka için gittikleri Adana'da ise onları aksiyonel bir macera beklemektedir.

SENDEN DAHA GÜZEL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Emir'in yaralanmasıyla birlikte Efsun en büyük travmasıyla yüzleşir. Efsun, uzun yıllardan sonra ilk defa cerrahi bir müdahalede bulunur. Bu kazanın Emir'de kalıcı bir etkisi olup olmayacağı ise muallaktadır. Emir ve Efsun'un kendilerini korumak için söyledikleri nişanlandıkları yalanı yerel bir haber olmaktan çıkar, bu yalanın İstanbul'daki kliniği etkileyecek sonuçları olur. Efsun'un babası Ferdi'nin kliniği ziyareti ise Efsun'un hayatında büyük değişiklere neden olacaktır.