TRT 1’in büyük ilgiyle takip edilen dizisi Gönül Dağı, son bölümde büyük bir sürprizle seyirciyi şaşırttı. Berk Atan, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Eser Eyübooğlu, Melis Sevinç ve Cihat Süvarioğlu gibi yetenekli isimlerin yer aldığı dizi, uzun süredir gizli kalan bir detayı perdeledi.

Gönül Dağı'nın Ağızları Açıkta Bırakan Sırrı!

Gönül Dağı’nın bu son bölümünde ise seyirciyi şaşırtan bir gelişme yaşandı. Özcan Varaylı’nın canlandırdığı Rüstem karakteriyle diziye yeni katılmasıyla ortaya çıkan şaşırtıcı gerçek, tüm karakterleri etkisi altına aldı.

Seyirciyi Hayrete Düşüren Gönül Dağı Detayı!

Yeşim ve Fazıl karakterlerinin Rüstem'in çocukları olduğu ortaya çıkınca, diziye damgasını vuran bu detay izleyicileri adeta şaşkına çevirdi. Bu gerçekle yüzleşen Selma Öğretmen ve Taner karakterleri dahil herkes hayrete düştü.

Gönül Dağı'nda Kardeşlik Bağı Ortaya Çıktı!

fazil-gonuldagi

Dizide daha önce Selma Öğretmen’in kardeşi olarak bilinen Fazıl’ın aslında Rüstem'in gerçek çocuğu olduğu ve Yeşim'in de Fazıl'ın kardeşi olduğu ortaya çıktı.

yesim-gonuldagi

Bu gelişme dizinin ilerleyen bölümlerinde olayların tamamen farklı bir yöne evrileceğine işaret ediyor. Özellikle Selma Öğretmen ve Taner arasındaki büyük aşkın nasıl bir dönemeç alacağı ise merakla bekleniyor.

Gönül Dağı'nda Büyük Dönüşüm!

Gönül Dağı'nın 114. Bölümü, heyecanla beklenen sürprizlerle dolu bir şekilde Cumartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak. Bu yeni gelişmelerle dizinin izleyicilerini bir kez daha ekranlara kilitlemesi kaçınılmaz gibi görünüyor.