2022'deki büyük sıkıntıları geride bırakmak isteyenler 2023'ü heyecanla beklemeye başladı.

Yeni yıl coşkusu üzerimizde... İnsanlar 2023 yılında kendilerini bekleyen burçların neler olduğunu merak etmeye başladılar. İşte Yay ve Oğlak burcu 2023 yorumları haberimizin detaylarında...

YAY BURCU 2023'TE

Shani Maharaj yılın başında ikinci eve gireceği için 2023 yılı Yay burcu için verimli olabilir. Ancak 17 Ocak'ta Shani Maharaj cesaretinizi ve gücünüzü artıracak üçüncü eve girecek. Yurtdışına ve kısa mesafelere seyahat edebileceksiniz ve kendi çabalarınız büyük başarı getirecek. 28 Mart - 27 Nisan tarihleri ​​arasında burcunuzun yöneticisi Brihaspati Maharaj'ın astral durumu bazı iş engellerini getirebilir ve sağlıkla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

yay-burcu

Jüpiter, Rahu ile beşinci evinize girip Guru Chandal Dosh'u yaratacağı için Nisan ayında romantik ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde ilişkiniz kötü sonlanabilir ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Fiziksel problemler de mevcut olabilir ve sorunlu olabilir. Ayrıca evliyseniz, çocuklarınızın sizinle olan etkileşimlerini etkileyen sorunları olabilir. Şirketi, eğitimi ve sağlığı hakkında bilgi sahibi olmalısınız çünkü güvenilir olmayan kaynaklardan gelen tavsiyelere dayanarak kötü kararlar verebilir ve bu da sizi riske atabilir. Bu süre zarfında, iyi şansa sahip olacak, ilerleme kaydedecek ve sağlıklı olacaksınız. Jüpiter beşinci evinizde yalnızken, Satürn üçüncü evinizde olacak.

OĞLAK BURCU 2023' TE

2023'ün Oğlak burcu insanları için en iyi sonuçları getiren yıl olabileceğini iddia ediyor. Satürn, iyi mali durum gezegeni olan ikinci evinize taşınacak. Aileniz genişleyecek, maddi olarak geliriniz olacak, mülk alıp satarak kar elde edeceksiniz ve ayrıca arazi satın alabilir veya ev inşa edebilirsiniz. Bu süre zarfında kayınvalidenizle ilgili sorunlar ortaya çıkabilirken, iyi mali durumunuz birçok işi yapmanıza izin verecek ve bu da güveninizi artıracaktır. 2 Nisan'dan 2 Mayıs'a kadar beşinci evinizin yöneticisi Venüs beşinci evinizde olacak. Venüs beşinci evinizi yönettiğinden, öğrenci ve çocuksanız bu dönem akademik performansınız için de iyidir.

oglak-burcu

Evin içinde bazı çatışmalar olabilir çünkü Jüpiter Nisan'da dördüncü evinize girdiğinde, Rahu zaten oradaydı. 3 Kasım ile 25 Aralık arasında, özgüveniniz zayıflamış olsa da, kariyerinizde mükemmel başarılar elde etme olasılığınız çok yüksek. Bu, diğer gezegenlerin etkisinden kaynaklanmaktadır.