Dünyaca ünlü oyuncu Ashley Judd, hakkında kimsenin bilmediği gerçekleri anlattı.  54 yaşındaki dünyaca ünlü oyuncu Ashley Judd, "Healing With David Kessler" adlı podcast yayınına konuk oldu.

oyuncu2

Ünlü oyuncunun programda, yaşadığı tecavüz olayı ile ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.Geçtiğimiz sene ABD'li oyuncu Ashley Judd, Kongo Cumhuriyeti'nde ormanda düşerek bacağını dört yerden kırmıştı.

oyuncu3

54 yaşındaki oyuncu ormanda beş saat sonra bulunabilmişti. Bambu dalı ve çarşaftan yapılan sedye ile taşınan ünlü oyuncunun hastaneye ulaşması 55 saat sürmüştü.

oyuncu4

Ünlü oyuncu yaşadığı korku dolu anları, sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Ünlü oyuncu, 1999 senesinde yaşadığı tecavüz olayı hakkında açıklamalarda bulundu. 

oyuncu5

 Bundan 23 sene önce kendine tecavüz eden kişiyle yıllar sonra bir dere kenarında, sallanan sandalyelerde oturup muhabbet ettiğini açıkladı. 

oyuncu6

Kendisine tecavüz eden adamın yaşadığı pişmalıklığı da anlatan Ashley Judd, tecavüzcüden beklentisi olmadığını sadece onu dinlemek istediğini belirtti.

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz senelerde üç kez tacize uğradığını da itiraf etmişti. Tecavüzcüsüyle konuşma fikrinin de, yaşadığı olaylar için yardım aldığı terapistinin fikri olduğunu söyledi.

oyuncu7

Ünlü oyuncu 2019 yılında yaşadığı tecavüz olayını ilk kez paylaşmıştı.

New York'ta gerçekleşen Dünya Kadınlar Zirvesi'nde üç kez tecavüze uğradığını itiraf eden ünlü oyuncu, yaşadığı tecavüzden sonra hamile kaldığını ve bebeğini aldırdığını söylemişti.

Bebeğini aldırma nedenini de açıklayan Judd, "Eğer bu kararı vermeseydim, yasalara göre bir tecavüzcüyle birlikte o bebeğe ebeveynlik yapmak zorunda kalacaktım." sözlerini söylemişti.