22 Mart 2022 Salı günü yayınlanan dizi ve programların reyting sonuçları izleyenler tarafından araştırılıyor. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları nasıl şekillendi? Detaylar haberimizde bulunuyor...

Üç Kız kardeş, Salı gecesi reyting oyununda dengeyi tamamen değiştirdi. Özellikle tüm kategorisinde çok güçlü bir yükseliş yaşayan Kanal D dizisi bu başarısının ardından Destan dizisini ilk sıralardan aldı.

ATV'nin büyük bütçeli dizisi "Destin"un son 16 bölümü kaldı ve çılgınca başarılı bir iş olarak dikkat çekiyor. Ebru Şahin ve Edip Tepeli ikilisinin etkileyici uyumuyla hayranlarını etkileyen Destan, sosyal medyada güçlü etkileşimler kazanmaya devam ediyor. Ancak dizinin reytinglerde 1 numara olması artık geçmişte kaldı... 

Salı gecesi Kanal D'de yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin büyük ses getirip birinciliği almasıyla tüm dengeler değişti. Hepsi kategorisinde 1 numara, 22 Mart Salı gecesi Üç Kız Kardeş serisiyle geri döndü. Ve Destin üçüncü sıraya düştü... Destin'iı AB sıralamasında ortalamanın altında olmasına rağmen çok iyi sonuçlar alması da dikkat çeken bir diğer detay.

Kanal D'nin Üç Kız kardeş dizisi AB Grubu'nda ikinci, ABC1'de üçüncü oldu. Gösterinin reytingleri, önümüzdeki haftalarda AB'de 1 numara ve ABC1'de agresif bir şekilde hedeflenebileceğini gösteriyor.

Baba'yı AB'de 4., ABC1'de 6. ve Tümü kategorisinde 7. sırada görüyoruz. Şov dizisi, ortalamanın üzerinde reytinglerle kemik bir izleyici kitlesi oluşturmayı başardı.

Masumlar Apartmanı'nın AB ve ABC1'de 5. sırada yer alarak hala güçlü bir konumda olduğunu, ancak tüm demografik kategorilerde ortalamanın altına düşerek 10. sıraya düştüğünü belirtelim.

RTÜK'ten Halk TV, Tele 1, KRT ve Flash TV'ye ceza! Gerekçe... RTÜK'ten Halk TV, Tele 1, KRT ve Flash TV'ye ceza! Gerekçe...

Evlilik Hakkında Her Şey ise tüm kategorilerde de ortalamanın altına geriledi. Fox TV dizisi için sinyaller iyi değil ama yine de bir kemik kitlesinin olması diziye sezon sonuna kadar devam edebilme fırsatı sunabilir.