Kolombiya'da ormana giden köylü, ağaçların tepesinde ağlayan bir kadınla karşılaşınca korku içerisinde köye geri döndü. Yetkililere durumu anlatan köylü, kimse kendisine inanmayınca çektiği videoyu gösterdi. Ancak olay yerine gelen polisler kadını bulamayınca, büyük şaşkınlık yaşadı.

SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

Haberler.com'da yer alan habere göre; Kolombiya'daki kırsal alanda çekilen video bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Düzenli olarak aynı ormanlık alanda ağaç kesen bir köylü, bu kez ormana girdiğinde gariplikle karşılaştı. Çünkü ormanın içinden ağlama sesleri geliyordu.

ORMANIN TEPESİNDE AĞLAYAN KADIN

Sesin nereden geldiğini öğrenmek için kafasını kaldıran köylü, ormanın en tepesinde bir kadının hüngür hüngür ağladığını gördü. Hemen cep telefonuna sarılan köylü, her ihtimale karşı bu anları kayıt altına aldı.

KÖYLÜLER POLİSE HABER VERDİ

Köylü, başına gelen olayı haber vermek için hemen köye ve polise koştu. Köylüyü dinleyen polis ekipleri, yaşanan duruma ihtimal vermedi ancak videoyu izleyince ikna oldular. Hemen ormanlık alana giden ekipler, kadını bulamayınca büyük bir şaşkınlık yaşadı.

LA LLORONA'NIN KANITI OLARAK GÖRÜLÜYOR

Köylünün kaydettiği bu görüntüler, Meksika kökenli bir şehir efsanesi olan ve "Ağlayan kadın" olarak bilinen La Llorona'nın varlığına kanıt olarak işaret ediliyor.