Norveç'te evli bir baba OnlyFans içeriğinin 23 yaşındaki kızına ait olduğunu öğrenince şaşkına döndü ve terapiye ihtiyaç duydu.

Norveçli psikiyatr Tone Haldorsen, olayı ayrıntılarıyla anlatarak, adamın baba-kız bağının işleyişini bozacak kadar travma geçirdiğini ortaya çıkardı.

Adam, arkadaşlarının tavsiyesi üzerine Norveç'te yayın yapan bir profille tanıştığını ve aylarca bu içerik üreticisiyle etkileşimde bulunduğunu, ancak sonunda üreticinin kızı olduğunun farkına varıp dehşete düştüğünü paylaştı.

"Bu durum neredeyse aralarındaki ilişkiyi yok edecekti," diyen Haldorsen, "Babanın kızıyla ilgili cinsel bir şey yapma düşüncesi onu fiziksel olarak hasta etti. Şimdi onun bedeni, fantezilerinin ve sadakatsizliğinin kaynağı olmuştu" dedi. Haldorsen, babanın hala kızının annesiyle evli olduğunu ve kadının bu olaydan haberdar olmadığını belirtti.

Baba ve kız ile bir süre danışmanlık yaptıktan sonra ikisinin de artık çok daha iyi durumda olduğunu ve bu olaydan sonra neredeyse daha yakın bir ilişki kurduklarını belirtti.

Adam, kızının yüzünü hiç görmediğini çünkü her zaman kapalı olduğunu ve kızını çıplak görmediği için kim olduğunu tanıyamadığını açıkladı.

Editör: Menekşe Topaloğlu