Taika Waititi ile hayatını birleştiren şarkıcı Rita Ora, katıldığı partinin önüne geçecek bir kıyafet seçti. Sütyen giymeyen ve dantelli bir elbiseyle vücudunu sergileyen Rita Ora içine yalnızca siyah bir sütyen giymişti. Şarkıcıya partide bir bakan bir daha baktı.

Rita Ora ya da gerçek adıyla Rita Sahatçiu son dönemde iddialı tarzıyla gündemde. Annesi de sosyal medya fenomeni olan şarkıcı iddialı tarzına bir yenisini daha ekledi.

BGUS_2543446_002

Elvis'in doğum günü ve Altın Küre öncesi partisine Taika Waititi ile katılan Rita Ora'ya bir bakan bir daha baktı. Perdeye benzeyen pembe bir dantelli tül tercih eden Ora göğüslerini ise sergilemekten çekinmedi.

Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn derin göğüs dekoltesiyle hayranlarından tam not aldı! Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn derin göğüs dekoltesiyle hayranlarından tam not aldı!

BGUS_2543446_015

Tül içine yalnızca siyah iç çamaşırı giyen Rita dağınık saçları ve siyah topuklu ayakkabılarıyla kombinini tamamladı.Partide resmen rol çalan Rita'nın tarzı ise rüküş bulundu.

BGUS_2543446_016