Yeni bilgi-eğlence sistemi, sezgisel bir kullanım sunmanın yanı sıra kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto bağlantısı ile kablosuz akıllı telefon şarj işleviyle kabin içi deneyimi daha da ileriye taşıyor. Bu, sürücülerin medya uygulamalarını rahatlıkla kullanmalarına olanak tanıyor.

Citroen SpaceTourer (2)

Araç, güçlü ve verimli 180 HP BlueHDi dizel motoruyla birlikte 8 ileri otomatik şanzımanla tercih edilebiliyor. Bu motor seçeneği, 9 kişiye kadar konforlu bir yolculuk sunarken, farklı oturma konfigürasyonları ile kullanıcılara esneklik sağlıyor. Hem iş hem de bireysel kullanım için ideal olan yeni SpaceTourer, Citroën'in konfor ve fonksiyonellik DNA'sını taşıyan bir tasarıma sahip.

Yenilenen model, ön tasarımındaki güçlü ve modern çizgilerle dikkat çekerken, artırılmış akıllı saklama bölmeleri ile pratik bir kullanıcı deneyimi vadediyor. Yüksek teknolojiye sahip bu araç, yolcularına konforlu ve teknolojik bir yolculuk sunmanın yanı sıra, Citroën'ın yenilikçi çözümlerini de beraberinde getiriyor. MPV segmentindeki liderliğini sürdüren Citroën, yeni SpaceTourer modeli ile tüketicilere daha da gelişmiş bir taşıma deneyimi vaat ediyor.