Büyük gün geldi! EDHO'da büyük sürpriz...

Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. yeni bölümde Hızır'ın yeraltı dünyasından elini eteğini çekmesi CIA'i rahatsız eder. Ünal, CIA'in Hızır'a operasyon düzenleyeceği haberini verir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesen yeni sezon ilk bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Türkiye'nin günlerdir merakla, heyecanla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, bu akşam izleyiciyle buluşacak, sorular yanıt bulacak.

Büyük gün geldi! EDHO'da büyük sürpriz...
banner150

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölümde yer yerinden oynuyor. Hızır'ın bir köşeye çekilip liderliği İlyas'a bırakması CIA'in işine gelmiyor. CIA'in Hızır'a operasyon düzenleyeceğini öğrenen Ünal masada gerçeği açıklıyor. Hızır tüm yaşananlara rağmen olaylarda uzak kalmaya çalışsa da bunda çok etkili olamıyor. Namlunun ucundaki hedef olan Hızır ölecek mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. yeni bölümüyle bu akşam ATV ekranında...

Hızır Çakırbeyli tüm işlerini İlyas'a devredip memleketine yerleştikten sonra ailesiyle, alıştığı sorunlardan uzakta alışılmadık bir mutluluğa sahip olmuştur. Onca yaşanan sıkıntıdan sonra bir nebze huzur bulan ailenin tadının kaçacağı günler ise çok uzakta değildir.

İntikamının peşine düşen düşmanlar Hızır'ın yakasını bırakmazlar. İstihbaratın içindeki kendine yakın güçleri maşa olarak kullanan CIA, büyük kıyım için hazırlanmaktadır.

Olayın ehemmiyetinin farkında olan herkes bir yandan Hızır'a kurulan pusuların ardını araştırırken diğer yandan dönüşünü sağlamaya çalışır. Peşinde ölümle gezen Hızır'ın dönüp işlerin başına geçmekten başka çaresi yoktur. Tabi eğer bunun için hala zamanı varsa…

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.