Azerbaycan asıllı Rus şarkıcı olan Asya Alizade'nin Aralık ayında yaptığı bir dans paylaşımı sosyal medyada yeniden gündem oldu. Saçları örtüyle kapalı bir şekilde dans ettiği anları paylaşan Alizade, kıyafet seçimiyle sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Ancak Alizade’nin saçlarına tamamen aksesuar olarak örtüyü taktığı ortaya çıktı.

Sosyal medyada gündem yaratan görüntülerde bir kadının yaptığı dans olay oldu. Kadının başörtülü olduğunu zanneden sosyal medya kullanıcıları kadının transparan üst ve dar etek tercihinin uygun olmadığını belirterek eleştiri oklarını yöneltti.

kapak ynei

GERÇEK BAMBAŞKA ÇIKTI

Sosyal medya kullanıcılarını adeta ikiye bölen görüntülerdeki kadının Azerbaycan asıllı Rus şarkıcı olan Asya Alizade olduğu ifade edildi. Sevilen şarkıcının aynı kombinle bir başka gönderisinin olduğu daha ortaya çıktı.Sosyal medya kullanıcılarını adeta ikiye bölen görüntülerdeki kadının Azerbaycan asıllı Rus şarkıcı olan Asya Alizade olduğu ifade edildi. Sevilen şarkıcının aynı kombinle bir başka gönderisinin olduğu daha ortaya çıktı.

2