TikTok'un yeni hamlesi tartışmalara yol açtı. Çocuklar, “Anneleni Paylaşmak” adı altında annelerinin kıyafetlerini takipçileriyle paylaşarak başlayan bir akım sergiliyor. Yine de, bazıları tarafından aile mahremiyetinin ihlali olarak görülse de, eğilimin yansımaları var.

Son dönemde dünya çapında popüler hale gelen sosyal medya platformlarından biri olan TikTok'ta ortaya çıkan yeni bir akım, hakkında tartışmaların fitilini ateşledi.

ÖZEL HAYAT İFŞASI 

Sosyal medya kullanıcıları, TikTok'ta "Anneni Paylaşımı" adı altında annelerinin kıyafet ve kıyafetlerini paylaşarak özel hayatlarını ifşa ettiği için eleştirildi.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILIYOR

Videoda kadınlar önden ve arkadan farklı kıyafetlerle kamera karşısına çıkıyor. Kadınların çocukları o anları sosyal medyada paylaştı.

Ülke şokta! Gizemli solunum yolu hastalığı 16’sı çocuk 19 kişiyi öldürdü Ülke şokta! Gizemli solunum yolu hastalığı 16’sı çocuk 19 kişiyi öldürdü

Ancak bu eğilim, TikTok'ta diğerleri kadar masum bir şekilde popüler değil. Pek çok kişi sosyal medya üzerinden özel hayatını paylaşanları "bu saçmalığa son verin" yorumlarıyla eleştirdi.