Sonuç Haberleri

sonuç haberleri ve güncel sonuç gelişmeleri, sonuç ile ilgili tüm video, sonuç fotoğrafları ve sonuç haberleri Kanal Maraş - Kahramanmaraş'ın Bağımsız Haber Sitesi sitemizde


EĞİTİM

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenen Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür oturumları sona erdi.

GÜNCEL

CHP'nin uzun yıllar sonra büyük bir zaferle Türkiye'nin birinci partisi olarak çıktığı ilk seçim olan 31 Mart yerel seçimlerinin ardından...

GÜNCEL

Seçim sonuçlarının ardından istifa edeceği iddia edilen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, genel merkezde basın toplantısı düzenledi. Akşener, olağanüstü...

GÜNCEL

MHP lideri Bahçeli, yerel seçim sonuçlarının ardından sessizliğini bozdu. Bahçeli, ''Ekonomik şikayetlerin toplumsallaşıp siyasal alana sirayetiyle tepkisellik dozu bir hayli...

GÜNCEL

Yerel seçimlerin sonuçlanmasının ardından "erken seçim" ile ilgili iddialar üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanı Mehmet Uçum'dan bir açıklama geldi.

KAHRAMANMARAŞ

YSK yerel seçim sonuçları için yayın yasağını kaldırdı ve ilk sonuçlar gelmeye başladı. Elbistan'da İlk seçim sonuçları.

KAHRAMANMARAŞ

YSK yerel seçim sonuçları için yayın yasağını kaldırdı ve ilk sonuçlar gelmeye başladı. Çağlayancerit' de İlk seçim sonuçları.

KAHRAMANMARAŞ

YSK yerel seçim sonuçları için yayın yasağını kaldırdı ve ilk sonuçlar gelmeye başladı. Nurhak'ta İlk seçim sonuçları.

KAHRAMANMARAŞ

YSK yerel seçim sonuçları için yayın yasağını kaldırdı ve ilk sonuçlar gelmeye başladı. Türkoğlu'nda İlk seçim sonuçları.

KAHRAMANMARAŞ

YSK yerel seçim sonuçları için yayın yasağını kaldırdı ve ilk sonuçlar gelmeye başladı. Andırın' da İlk seçim sonuçları.

GÜNCEL

Türkiye İstatistik Kurumu'nun İşgücü Maliyeti İstatistikleri sonuçlarına göre 2022 yılında en fazla kazandıran sektör finans ve sigorta faaliyetleri sektörü oldu.

GÜNCEL

Yerel seçimlere sadece 19 gün kala 30 büyükşehirde yapılan araştırmanın sonuçları açıklandı.