Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı, hayranlarını üzen ayrılık haberleri ile gündemde yerini aldı. TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran dizi, son zamanlarda kulislerden sızan haberlerle izleyicilerini derinden etkiledi. Geçtiğimiz sezon Gülsim Ali'nin canlandırdığı Dilek karakterinin ölüm sahneleriyle hüzünlü bir vedaya sahne olan dizi, bu kez de yeni bir ayrılık haberine sahne olacak gibi görünüyor.

Sezon sonuna yaklaşırken, Zümre Meğreli'nin canlandırdığı Elif Hemşire karakterinin rahatsız olduğu ortaya çıktı. Daha önce babası için böbreğini bağışladığı anı hatırlayacağınız Elif Hemşire'nin, gelecek sezon dizinin kadrosunda yer almayacağı iddiaları dolaşmaya başladı. Ayrıca TRT 1'in dijital platformunda başka bir projede yer alan Semih Ertürk'ün de yoğun set hayatından dolayı Gönül Dağı'ndan ayrılacağı konuşuluyor.

veysel-elif-hemsire

HANGİ KARAKTER VEDA EDECEK?

Hangi karakterin ayrılacağı konusu ise merak konusu haline geldi. Elif Hemşire ve Veysel'in diziden ayrılacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Elif Hemşire'nin ayrılmasıyla ilgili ne kadar ses getireceği henüz bilinmiyor, ancak Taner, Veysel ve Ramazan gibi karakterlerin arasında yer alan Veysel'in diziden ayrılması, izlenme rekorlarına olumsuz etki yapabileceği öngörülüyor.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILMADI!

Şu an için resmi bir açıklama yapılmamış olup, bu ayrılık haberleriyle gündem sallanırken, dizi hakkında sezon finali tarihiyle ilgili henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Hayranlar, merakla gelişmeleri takip etmeye devam ediyor.