Fenerbahçeli Ferdi Kadıoğlu'nun yakaladığı başarısında büyük rolü olan Hollandalı sevgilisi Sera Vrij bakın kim çıktı. Vrij kendi ülkesinde güzellik, kozmetik ve kişisel bakım üzerine faaliyet gösteren Vitalderma isimli güzellik merkezinin sahibiymiş.

TV100'ün aktardığı haberde, Fenerbahçe’de 6 genç futbolcu için düzenlenen imza töreni camianın gündeminde birinci sıraya otururken, törende aile fotoğrafına giren, takımın yıldızı Ferdi Kadıoğlu’nun yanından hiç ayrılmayan kıvırcık saçlı, sempatik kızın kim olduğu, Ali Koç’un sorusuna aldığı “Girlfriend’ cevabıyla ortaya çıktı.

seraferdi (1)-1

BAŞARISININ SIRRI AŞK

Bunun üzerine yapılan araştırmada; genç kızın adının Sera olduğu, babasının da Hollanda’da ürkütücü fiziğiyle ünlü bir karma dövüş sporcusu Dick Vrij olduğu ortaya çıktı.

Ferdi Kadıoğlu’nun formunun her hafta daha da yukarıya doğru ivme kazanması, yüzünün daha fazla gülmesiyle doğru orantılı olduğu, her ikisinin de altında yatan gerçek sırrın ‘aşk’ olduğu ortaya çıktı.

seraferdi (4)

Bir yıla yaklaşan bir süredir Sera Vrij’le yaşadığı düzgün ve seviyeli arkadaşlığın genç futbolcuya çok yaradığı ve Sera’nın Ferdi’nin hayatına renk getirdiği öğrenildi.

YALNIZLIĞI SERA iLE YENDi

Fenerbahçe’ye henüz 16 yaşını bitirdiği günlerde transfer olan Ferdi Kadıoğlu’nun genç yaşında ailesinden kopması, Türkçe’yi anlıyor olsa da konuşamaması onu ilk yıllarında zorluklara ve yalnızlığa iterken, bu durum form grafiğine de olumsuz yansımıştı.

Eski yetişkin film yıldızının bikinili tekne pozları sosyal medyayı salladı Eski yetişkin film yıldızının bikinili tekne pozları sosyal medyayı salladı

seraferdi (1)

Bu yıl genç futbolcunun yükselen formunda onu adeta yeniden keşfeden Pereira kadar, Hollandalı kız arkadaşı Sera ile yaşadığı aşkın da büyük etkisi var.

seraferdi (3)

İŞ VE OKUL BiR ARADA

Hollanda doğumlu olan Sera Vrij, ülkesinde güzellik, kozmetik ve kişisel bakım üzerine faaliyet gösteren Vitalderma isimli güzellik merkezinin sahibi.

seraferdi (2)

Sera Vrij, bununla beraber Hogeschool TIO Amsterdam Üniversitesi’nde öğrenim hayatına devam ediyor.

İmza töreninde Ferdi’nin yanından ayrılmayan Sera Vrij başkan Ali Koç’un da dikkatini çekti.