Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşanan bu olay, gerilim dolu bir senaryoyu hatırlatıyor. 2010 yılında Barnett çifti, küçük bir kız çocuğunu evlat edindi. Ancak Natalia Grace Barnett'ın davranışları ve olgunluğu, normal bir çocuktan beklenenden farklıydı ve bu durum çiftin dikkatini çekti. Aldıkları şok edici haber, Natalia'nın aslında yaşından çok daha küçük bir boyutta olduğunu ortaya koydu, tam 22 yaşındaydı.

"BİZİ TEHDİT ETTİ VE SALDIRDI"

Natalia Grace Barnett'ın asıl yaşını öğrenen Barnett çifti, "Çocuğun bedeninde ergenlik belirtileri vardı ve bu gerçeği saklıyordu. Sosyopat bir yetişkin olduğunu anladık" dedi. Çift, bu küçük boyutlu birey tarafından ölüm tehditleri aldıklarını ve bir gece bıçakla yatak odalarına girdiğini iddia etti, yaşadıkları korkunç anları anlattı.

İDDİALARA KARŞI ÇIKTI

Dehşet verici olay, daha sonra mahkemeye taşındı ve Barnett çifti, yaşadıkları ölüm korkusuyla Kanada'ya kaçtı. 22 yaşında olduğu ortaya çıkan Natalia, ailenin tüm iddialarını reddetti. Dün yayınlanan "Natalia Grace'in İlginç Davası" adlı belgeselde, Barnett çiftinin komşuları da konuştu ve yaşananları ilk kez paylaştı.

"SERİ KATİL OLARAK TANIMLADILAR"

Çiftin komşuları Toby ve Melanie Miles çifti, yaşadıkları deneyimleri anlattı. Toby, "Bize onun seri katil gibi biri olduğunu söylediler. Sürekli olarak bir saldırıya uğrayacaklarından korkuyorlardı" dedi, Melanie ise "Evin içindeki tüm bıçakları saklamışlardı" diye konuştu. Toby, "Küçük kızla iletişimi kesersek, bizi de öldürebileceğinden korkuyordum" şeklinde ifade etti.

evlat-edindikleri-cocuk-22-yasinda-cuce-cikti