Finlandiya’da yaşayan 3 çocuk annesi dövme modeli Aleksandra Jasmin sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar sayesinde binlerce takipçiye ulaştı. Sosyal medyada cesur pozlarını yayınlayarak dövmelerini sergileyen Jasmin yine sınırları zorlayan bir paylaşıma imza attı. Ağsız bir pantolon tercih eden kadın kullanıcıların tepkisini çekti.

Vücudunun büyük bir bölümü dövmelerle kaplı olan Jasmin, Instagram paylaşımlarında mürekkeplerin toplumsal olarak önyargı oluşturmasını sert bir dille eleştiriyor. Instagram’da 179 bin takipçisi bulunan dövme modeli son olarak ağsız bir pantolon tercih ederek verdiği cesur pozlarla dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya fenomeni gönderisine, “Pantolon sayılır. Bu yüzden bunu giydim” notunu ekledi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Sosyal medya kullanıcıları Jasmin’in esprili paylaşımına tepki gösterdi. Tercih ettiği kıyafetin günlük kullanım için için uygun olmadığını belirten kullanıcılardan bazıları fenomen ismi sert bir dille eleştirdi.

Binlerce beğeni toplayan gönderisinde Jasmin’e bazı sosyal medya kullanıcıları ise “Çok güzelsin” diyerek yorumlarda destek oldu.

Amber Luke mürekkeplerini göstermek için çırılçıplak soyundu Amber Luke mürekkeplerini göstermek için çırılçıplak soyundu

k1

k2