Kahramanmaraş'ta yerel seçim heyecanı dorukta! Vatandaşlar, demokratik haklarını kullanmak için sandık başına koşarken, Cumhur İttifakı'nın Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Fırat Görgel, seçim günü sabahında ailesiyle birlikte Ahmet Bayazıt İlkokulu'na giderek oyunu kullandı.

Görgel, sabahın erken saatlerinde eşi ve çocuklarıyla birlikte sandık başına gelerek demokratik hakkını yerine getirdi.

Oyunu kullandıktan sonra açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Fırat Görgel şu açıklamaları kullandı, "Tabii demokrasimiz için önemli günlerden bir tanesi Türkiye çok şükür günü zamanı geldiğinde sağlıklı, güzel bir şekilde seçime gidebilme kabiliyetine sahip bir Ülke. Güvenilir bir şekilde seçime gidebilme kabiliyetine sahip bir ülke.

Bu çok değerli bir şey demokrasi açısından Allah'a şükürler olsun bu noktada güvenilir, sağlıklı bir seçim ortamını hep beraber yaşıyoruz yargının gözetiminde.
Sonuçların öncelikle Milletimize, şehrimize ve sonra da adayların şahıslarına da hayırlı olmasını diliyorum.

Gerçekten herkes son derece böyle nezaketli, sükûnetli bir şekilde kampanya dönemi geçirmeye çalıştı. Ufak tefek sıkıntıları oldu, ama biz AK Parti olarak gerçekten Bu dönem içerisinde kendimize yakışır, partimize yakışır Kahramanmaraş'ın evladı olma niteliğine yakışır bir şekilde bir seçim kampanyası dönemi geçirdiğimizi düşünüyoruz açıkçası.

Bunun sonucunda teşkilatlarımız çok büyük emek verdiler. Cumhur ittifakı teşkilatlarımız çok ciddi manada bir emek verdiler. Ve vatandaşlarımıza yapacaklarımızı, beş yıl boyunca neler yapabiliriz onları anlattık. İnşallah Vatandaşlarımızın kalbinde, vicdanında, aklında karşılık bulmuşsa bu sandığa tecelli edecektir. Ve ondan sonra da bizler Belediye Başkanı olarak İnşallah 5 yıl boyunca memleketimize hizmet etmenin şerefine, onurunu yaşayacağız.

Dediğim gibi hakkımızda hayırlısı olsun, sandıklar açılmaya başladıktan sonra, biz 5 yıl boyunca bu memlekete kendini vakfedecek, gerçekten Bu dönem içerisinde yöneticilik yapmak ayrı bir sorumluluk istiyor. Hangi arkadaşımız olursa olsun kendisini Bu şehre vakfedecek ve bu şehri yeniden, yeni bir Kahramanmaraş varmışçasına inşa etmek noktasında, gecesini gündüzüne katacak bir anlayışla yönetecek belediye Başkanlarını seçeceğiz. Önemli bir seçim Bu anlamda İnşallah hakkımızda hayırlısı olur tüm memleketimiz Hakkında hayırlısı olsun" dedi.