Sosyal medya fenomeni Veronika Rajek, göğüs dekolteli bir bluz tercihiyle büyük ilgi uyandırdı. 5 milyonu aşkın takipçisi bulunan 27 yaşındaki sosyal medya fenomeni, sadece göğüs uçlarını örten bir bluzla kameraların karşısına geçti. Cesur paylaşımıyla hayranlarının tam notunu alan Rajek, büyük beğeni topladı.

rajek (1)

Veronika Rajek, sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarla sürekli olarak konuşulmaya devam ediyor. Bu sefer ilginç bir kıyafet seçimiyle dikkatleri üzerine çeken fenomen, kot kumaştan yapılmış bir bluz ve etek takımını tercih etti. Dekolteli seçimiyle büyüleyici bir görüntü sergileyen Rajek, göğüs uçlarını örten bluzuyla poz verdi. Kıyafetini kovboylara benzeten Rajek, sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı.

rajek (2)

Gönderisine gelen yorum ve beğenilerle adeta sevgi seli yaşayan Rajek, "Bu tarz kıyafetle at koltuğunda oturmak zor olurdu, ama kovboy gibi giyinmek gerçekten tarifsiz bir duygu" notunu paylaştı.

rajek (3)

Sosyal medya kullanıcıları, Rajek'in güzelliğini öven yorumlarla adeta yarıştı. Bir kullanıcı, "Bu kadar güzellik bize zarar veriyor" derken, bir başkası da "Sana bayılıyorum, mükemmelsin" yorumunu ekledi.

rajek (4)

Editör: Serkan KARAASLAN