Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, kentte görev yapan gazetecilere koronavirüs tedbirleri kapsamında dış ve iç ortamlarda daha sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak amacıyla hijyen seti hediye etti.

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan Korona virüs tedbirleri kapsamında Türkoğlu Belediyesi, ilçedeki üst düzey tedbirlerine devam ediyor. Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş Türkiye'de de salgına karşı belli meslek gruplarının risk oranlarının daha da yüksek olduğunu söyledi.

Başkan Okumuş'un talimatları doğrultusunda Kahramanmaraş'ta görev yapan yerel ve ulusal gazetecilerin koronavirüs tedbirleri kapsamında dış ve iç ortamlarda daha rahat çalışmalarına katkıda bulunarak içerisinde temizlik malzemeleri bulunan hijyen seti hediye etti.

Belediye personelleri tarafından gazetecilere dağıtılan hijyen malzemelerini teslim alan Kanal Maraş, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve belediye personellerine teşekkür etti.

Türkoğlu Belediyesi'nden pazar esnafına jest Türkoğlu Belediyesi'nden pazar esnafına jest

Birçok noktada dezenfekte çalışması yapıldığını belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş şunları söyledi:

"Koronavirüs salgınında risk gruplarından bir tanesi de medya. Basın mensupları zorlu şartlar altında yağmur, çamur, kar, kış demeden her türlü hava ve iklim koşullarıyla gecelerini gündüzlerine katarak çalışıyorlar. Korona virüsle mücadelede de etkin rol oynuyorlar. Bizde onlara hijyen seti göndererek destek olduk. Bu süreçte fedekarca çalışan meslek gruplarını asla unutmayacağız."

Gazetecileri düşünerek bu özel basın sağlık kitini hazırlattıran ve gönderen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'a ve ekibine Kanal Maraş ailesi olarak teşekkür ediyor, en kısa sürede sağlıklı günlere kavuşmamızı temenni ediyoruz.