Ak Parti ve MHP Teşkilatlarından Büyük Katılım

Açılış törenine, Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) teşkilatlarından büyük bir katılım gerçekleşti. İlçe sakinleri, partililer ve yöneticiler, bir araya gelerek seçim sürecine coşku kattılar. Türkoğlu'nun önemli isimleri, Cumhur İttifakı'nın birlik ve beraberlik mesajlarına kulak verdiler.

Cumhur İttifakı İl Başkanlarından Güçlü Destek Çağrısı

Açılış töreninde söz alan Cumhur İttifakı'nın kahraman liderleri, il başkanları Cüneyt Doğan (AK Parti) ve Hüseyin Vahit Demiröz (MHP), Türkoğlu halkından güçlü destek talebinde bulundular. Birlikte hareket ederek Türkoğlu'na daha fazla hizmet götürmeyi amaçlayan il başkanları, seçim öncesinde bir araya gelmenin önemine vurgu yaptılar.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'tan Vatandaşlara Hitap

Türkoğlu'nun belediye başkanı Osman Okumuş, açılışa katılan vatandaşlara hitap ederek, ilçenin geleceği için yapılan çalışmalara değindi. Halkın beklentilerini anlayarak çözüme kavuşturmayı amaçlayan Okumuşr, seçim sürecinde adaylara duyulan güvenin altını çizdi.

Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Feyzettin Okumuş Vatandaşlara Seslendi

Türkoğlu ilçesinin yerel yönetimine talip olan Cumhur İttifakı'nın adayı Feyzettin Okumuş, coşkulu bir kalabalığa hitap ederek projelerini ve hizmet vizyonunu açıkladı. Okumuş, Türkoğlu'nun daha modern, yaşanabilir ve kalkınmış bir ilçe olması için çaba harcamaya söz verdi. Eğitimden sağlığa, altyapıdan sosyal projelere kadar geniş kapsamlı hizmet vaatlerinde bulunan Okumuş, "Türkoğlu'nu birlikte büyütecek, geleceğe güvenle bakacağımız bir Türkoğlu inşa edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı'nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Görgel'den Sözler

Cumhur İttifakı'nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, Türkoğlu'na hizmet etmek için canla başla çalışacaklarını dile getirdi. Türkoğlu'nun ihtiyaçlarına çözüm odaklı projelerle yaklaşacaklarını belirten Görgel, vatandaşların desteğini beklediklerini ifade etti.

Ak Parti Milletvekili Kirişci'den Büyük Vaat

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişci, seçimlerde büyük bir oy oranı elde etmeyi hedeflediklerini ifade etti. Türkoğlu halkına seslenen Kirişci, Cumhur İttifakı'nın Türkiye'nin geleceği için önemli bir birlik olduğunu vurgulayarak, Türkoğlu'nun daha müreffeh bir geleceği için çalışacaklarını belirtti.

Cumhur İttifakı'nın Türkoğlu İlçesi Seçim Bürosu'nun açılışı, birlik ve beraberlik içinde geçen coşkulu bir etkinlikle tamamlandı.