Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde mide bulandıran bir olay yaşandı. Ö.S. isimli ‘cinci hoca’nın bir genci “Sana eşcinsel cin musallat olmuş” diyerek cinsel ilişkiye yönlendirdiği öne sürüldü.

Ailesinin yönlendirmesiyle jandarma karakoluna giden mağdur, Ö.S.'den davacı oldu. Adliyeye sevk edilen Ö.S. tutuklanarak cezaevine gönderildi

Diken'den Canan Coşkun'un haberine göre şikayetçi genç başına sürekli olarak talihsiz olaylar geldiği için annesi ve anneannesiyle birlikte 19 Kasım’da Ö.S.'nin evine gitmiş.

İlk ziyarette zanlının isteğiyle odada yalnız kaldıklarını aktaran mağdur ifadesinde şunları aktardı:

“Baş başa kaldığımda bana ‘Bu zamana kadar bir erkekle ilişkiye girdin mi’ dedi ve ardından ‘Sana eşcinsel cin musallat olmuş, bunu görebiliyorum’ dedi. Ardından bana sorular sormaya devam etti. Sohbet ettikçe kız arkadaşımdan muhabbet açıldı. Kız arkadaşımı çok sevdiğimi, yaklaşık beş yıldır birlikte olduğumuzu anlattım. Bana ‘Kız arkadaşın çocuk aldırdı mı? O kız sen hayatındayken başka biriyle birlikte olmuş. Bana bunu cinler söyledi. O kızdan en yakın zamanda ayrıl. Başkasının artığıyla sen mi uğraşacaksın’ dedi. O sırada bana dönerek dua okudu, üfledi. Bana ‘Sana dört tane cin musallat olmuş. Bunlardan bir tanesi eşcinsel cin’ dedi. Bunlardan nasıl kurtulabileceğimi sordum. O da bana ‘Bugün eve gittiğinde mastürbasyon yap. Bunu yaparken de video kaydına al ve bana gönder’ dedi.”

İfadesine göre mağdur video kaydını çekip yollamış ancak sırtı dönük olduğu için zanlı kabul etmemiş.

Mağdur, bir gün sonra bu defa arkadaşıyla birlikte tekrar cinci hocanın evine gitmiş. Zanlı arkadaşına ‘4 bin TL’ye aile koruma muskası’ hazırladığını söylemiş.

Daha sonra zanlının arkadaşını gönderdiğini belirten mağdur şöyle devam etti: “Arkadaşım odadan çıktıktan sonra bana ‘Ben de odadan çıkayım. Sen mastürbasyon yap, haz al. Eşcinsel cinler o sırada geliyor’ dedi.

Ben ereksiyon olmayınca ‘O zaman benim yanımda mastürbasyon yap. Çünkü ereksiyon olman lazım. O anda eşcinsel cinler geliyor’ dedi.”

İfadeye göre zanlı mağdurdan kendisine dokunmasını istemiş, mağdura mastürbasyon yapmış.

Mağdur, zanlının “Cinler bizi eşcinsel sansın”, “Beni kız olarak düşün, kalçalarımı elle”, “Cinleri topluyorum” dediğini ve “Toplanın, toplanın” diye kendi kendine konuştuğunu da anlattı.

Mağdur, zanlının kendisine öpüşmekten hoşlanıp hoşlanmadığını sorduğunu, şalvarını indirdiğini ve “Son bir cin kaldı. Bunu da alalım da yarına bırakmayalım” dediğini aktardı.