"Benim oyumla çobanın oyu bir mi?" açıklamasıyla hafızalara kazınan Aysun Kayacı'nın son hali görenleri şaşırttı. 

Eski model ve oyuncu Aysun Kayacı, yurt dışında yaşamını sürdürüyor. 2012 yılında Efe Kapancı ile evlenerek Londra'ya yerleşen Aysun Kayacı'nın, Dubai'de gelinlik provasında çekilen görüntüleri ortaya çıktı. 

AYSUN3

Gazeteci Bilal Özcan'ın haberine göre, uzun süredir merak konusu olan Kayacı, Dubai'de gelinlik mağazasında kendisine özel gelinlik diktirirken objektiflere takıldı.

Neden gelinlik aldığı merak konusu olan Kayacı'nın ünlü olduğunu sakladığı ve sıradan bir vatandaş gibi davrandığı iddia edildi.

AYSUN6

GÖRENLER TANIYAMADI

AYSUN4

Yıllar içinde değişen Aysun Kayacı, zayıflığıyla dikkatlerden kaçmadı. Yüzü oldukça ince görülen ve estetik yaptırdığı ileri sürülen Kayacı, görenler ilk bakışta tanımakta zorlandı.

Aysun Kayacı yıllar önce katıldığı bir programda, "Benim oyumla çobanın oyu mu bir mi?" demiş ve yıllarca gündemden düşmemişti. 

AYSUN5

Sözlerine açıklık getiren Kayacı, "O sözü söylediğimde 20 yaşındaydım.

Programda çevre politikaları konuşurken söylemiştim. Söylediğim anda da pişman oldum. Bugün 41 yaşındayım. Bambaşka, sakin bir hayatım var. Yılın 2-3 ayını Türkiye'de geçiriyorum. Ülkemi, insanlarımı çok seviyorum. Kimsenin işiyle, diniyle, diliyle ilgili söz söyleyecek biri değilim" demişti.