Yıldız Tilbe sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda emekli olduğunu açıkladı. Tilbe, aldığı emekli maaşına isyan ederek eleştirerek, “Emeklilere Allah yardım etsin, başka yardımcı yok gerçekten” dedi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla emekli olduğunu duyuran ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe aldığı emekli maaşına isyan etti.

Emeklilerin yıllara göre yaşadığı kaybı da hatırlatan Tilbe, “Eskiden emekli olanlar bir ev bir araba alırlardı, ya da iş açardı toplu parayla” ifadelerini kullandı. ‘Emeklilere Allah yardım etsin’ diyen Tilbe, “Emekli oldum. Şimdiki Emeklilere Allah yardım etsin, başka yardımcı yok gerçekten, kimseye muhtaç olmamak için ömür boyu çalışmanın karşılığı bağlanan maaş bu mudur, budur. Mübarek Ramazan, Allah Razı??? diye sitem etti.

Yıldız Tilbe sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda emekli olduğunu açıkladı. Tilbe, aldığı emekli maaşına isyan ederek eleştirerek, “Emeklilere Allah yardım etsin, başka yardımcı yok gerçekten” dedi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla emekli olduğunu duyuran ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe aldığı emekli maaşına isyan etti. Emeklilerin yıllara göre yaşadığı kaybı da hatırlatan Tilbe, “Eskiden emekli olanlar bir ev bir araba alırlardı, ya da iş açardı toplu parayla” ifadelerini kullandı. ‘Emeklilere Allah yardım etsin’ diyen Tilbe, “Emekli oldum. Şimdiki Emeklilere Allah yardım etsin, başka yardımcı yok gerçekten, kimseye muhtaç olmamak için ömür boyu çalışmanın karşılığı bağlanan maaş bu mudur, budur. Mübarek Ramazan, Allah Razı??? diye sitem etti.