Milletvekili Adayı Muhammed Aydoğar Seçim Çalışmalarına Hızlı Başladı 
Yeniden Refah Partisi Milletvekili Adayı Muhammed Aydoğar, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde Yeniden Refah Partisi’nden milletvekili adayı gösterilen Muhammed Aydoğar’a esnafın ve vatandaşların ilgisi her geçen gün artarak devam ediyor.

refah1-1
 
Esnaf ziyaretleri kapsamında Kapalı Çarşı ve Uzun çarşı esnafını ziyaret eden Aydoğar, burada esnaflarla tek tek  tokalaşarak onlarla sohbet etme imkanı buldu ve  projelerinden bahsetti.

refah2
 
Aydoğar, “Seçim çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Kapalı Çarşı ve uzun çarşı esnaflarına misafir olduk. Misafirperverliklerinden dolayı Uzun Çarşı esnaflarına ve halkımıza teşekkür ederim.”

refah3
 
 Yeniden refah partisi adayı Muhammed Aydoğar, ziyaretleri kapsamında Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Buluntu ve Kahramanmaraş Borsası Başkanı Mustafa Narlı’yı ziyaret etti.

refah4
 
Başkanlar Buluntu ve Narlı’yı  ziyaret eden Aydoğar, güzel bir sohbet gerçekleştirdiklerini, fikir alışverişinde bulunduklarını, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin fikirlerini önemsediğini, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Mustafa Buluntu ve Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Sayın Mustafa Narlı Başkanlarımın duasını aldıklarını söyledi.

refah5

refah6

refah7

refah8

refah9

refah10